Son Dakika Haberleri: Tepkiler çığ gibi büyüyor! Yüzlerce balina hunharca katledildi

Tepkiler çığ gibi büyüyor! Yüzlerce balina hunharca katledildi

12 gün önce

Norveç ve İzlanda arasında bulunan Faroe adalarında yaklaşık bir asırdır süren balina katliamı, bu yıl da çevrecileri ayaklandırdı. Kanlı katliam, çevreci 'Sea Shepherd Derneği' tarafından tepkiyle karşılanırken, köylüler katliamın yasal olduğunu savundu.

1
Norveç ve İzlanda arasında bulunan Faroe adalarında, yaklaşık bir asırdır süren gelenek çerçevesinde, onlarca balina katlediliyor.
2
Kanlı görüntülere sahne olan korkunç gelenek yüzünden, bu yıl da 23 balina katledildi.
3
Çevrecilerin tepkisini çeken balina katliamı, Sea Shepherd Derneği üyeleri tarafından fotoğraflandı.
4
Dernek üyelerinin katliamı sonlandırma çağrılarına rağmen köylüler, yapılan katliamın yasal olduğunu söyleyerek kendilerini savundular.
5
Hvalvik köyünde yapılan katliamda, bu sene içinde 10 kez av yapıldığını ve şimdiye kadar 536 balinanın öldürüldüğünü söyleyen Sea Shepherd derneği, köylülere 10 yıl balina avı yapmamaları için 1 milyon euro teklif etmişti.
6
(Fotoğraflar: Sea Shepherd Derneği)
7
8
9
10


Haber Yayın Tarihi: 06.08.2019 09:12 

YORUMLAR (1)


Diğer Galeriler

Bikinili görüntülenen Özge Özpirinçci, magazincileri görünce bakın ne yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi! Asena'nın son halini gören eşi şoke oldu! Dakikalarca kendine gelemedi Kusursuz fiziğiyle mest eden Brezilyalı model, hem tatil yapıyor hem para kazanıyor!