Tepkiler çığ gibi büyüyor! Yüzlerce balina hunharca katledildi - Son Dakika

Tepkiler çığ gibi büyüyor! Yüzlerce balina hunharca katledildi

Norveç ve İzlanda arasında bulunan Faroe adalarında yaklaşık bir asırdır süren balina katliamı, bu yıl da çevrecileri ayaklandırdı. Kanlı katliam, çevreci 'Sea Shepherd Derneği' tarafından tepkiyle karşılanırken, köylüler katliamın yasal olduğunu savundu.

1
Norveç ve İzlanda arasında bulunan Faroe adalarında, yaklaşık bir asırdır süren gelenek çerçevesinde, onlarca balina katlediliyor.
2
Kanlı görüntülere sahne olan korkunç gelenek yüzünden, bu yıl da 23 balina katledildi.
3
Çevrecilerin tepkisini çeken balina katliamı, Sea Shepherd Derneği üyeleri tarafından fotoğraflandı.
4
Dernek üyelerinin katliamı sonlandırma çağrılarına rağmen köylüler, yapılan katliamın yasal olduğunu söyleyerek kendilerini savundular.
5
Hvalvik köyünde yapılan katliamda, bu sene içinde 10 kez av yapıldığını ve şimdiye kadar 536 balinanın öldürüldüğünü söyleyen Sea Shepherd derneği, köylülere 10 yıl balina avı yapmamaları için 1 milyon euro teklif etmişti.
6
(Fotoğraflar: Sea Shepherd Derneği)
7
8
9
10

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı