Terapistin Akıl Almaz Tekniği 7 Yaşındaki Çocuğu Öldürdü - Son Dakika

Terapistin Akıl Almaz Tekniği 7 Yaşındaki Çocuğu Öldürdü

14.11.2016 14:35

1
Çin'in başkenti Pekin'de hasta insanları ‘tokat atarak' tedavi ettiğini söyleyen Hongçi Şiao adlı bir terapi uzmanı, iddialara göre Avustralya'daki bir semineri sırasında yedi yaşındaki bir çocuğun ölümüne sebep oldu.

2
Sözde ‘şifacı' pek çok şehirde ‘tokat seminerleri' veriyor ve modern tıbbın insanları zehirlediğini iddia ediyor.

3
Çinli terapistin Avustralya'nın Hurstville kentinde verdiği, katılım ücretinin 1800 dolar (yaklaşık 6000 TL) değerinde olduğu bir ‘tokat semineri' sırasında yedi yaşında bir erkek çocuğu hayatını kaybetti. Polis bunun üzerine Hongçi hakkında soruşturma başlattı.

4
Avustralya Daily Telegraph gazetesinin haberine göre; diyabet hastası olan yedi yaşındaki Aiden Fenton, sağlık ekipleri yetiştiğinde bilincini yitirmiş vaziyetteydi.

5
İddialara göre; seminer süresince (72 saat) herhangi bir şey yemek yasak olduğu için küçük çocuk aç kaldı ve insülin ilacını içemedi, bu nedenle kısa bir süre içinde bilincini yitirerek hayatını kaybetti.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Terapistin Akıl Almaz Tekniği 7 Yaşındaki Çocuğu Öldürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement