Son Dakika Haberleri: Terk Eden Sevgilinin Bacasına Sıkıştı

Terk Eden Sevgilinin Bacasına Sıkıştı

6 yıl önce

1
ABD'nin California eyaletinde internette tanıştığı bir adamın evine gizlice girmeye çalışırken bacaya sıkışan 30 yaşındaki Genoveva Nunez-Figueroa, itfayeciler tarafından sabunlu su yardımıyla sıkıştığı yerden çıkarıldı.

2
Ventura County İtfaye Departmanı, iki saat süren kurtarma operasyonu sırasında bacanın bir kısmını da kırmak zorunda kaldıklarını belirtti.

3
ABC7 kanalına konuşan ve ismini açıklamak istemeyen ev sahibi, internette tanıştığı Genoveva Nunez-Figueroa ile birkaç kez buluştuğunu ancak kısa süre önce kadına “artık onunla görüşmek istemediğini söylediğini” belirtti ve “Bundan sonra evime kimi davet ettiğim konusunda daha dikkatli olacağım” dedi.

4
Kurtarıldıktan sonra bacanın içindeyken aldığı yaraların tedavi edilmesi için hastaneye kaldırılan Nunez-Figueroa'nın “haneye tecavüz” suçlaması ile yargılanacağı açıklandı.

5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 21.10.2014 04:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu