2 kadınla evliliğin yasal olduğu kabilede skandal: Ağaç kabuklarıyla kürtaj oluyorlar - Son Dakika

2 kadınla evliliğin yasal olduğu kabilede skandal: Ağaç kabuklarıyla kürtaj oluyorlar

27.07.2019 11:17

"Yıl olmuş 2019 böyle bir şey nasıl olabilir?" diyor insan ama oluyor. Erkeklerin iki kadınla evlenmesinin geleneksel olduğu Pygmy kabilesinde, 3 aylık hamile bir kadın, terk edilince ağaç kabuklarıyla bir kür hazırlayıp kürtaj olacağını söyledi.

1
Erkekler çok eşli, kadınlar mutsuz!
Erkekler çok eşli, kadınlar mutsuz!
İngiltere'de Kanal 4'te yayınlanan Extreme Vibes: The Last isimli belgeselin yapımcısı Livia Simoka, düştü yollara ve erkeklerin çok eşli, kadınların çok mutsuz olduğu Pygmy kabilesiyle tanıştı.
2
Yasa dışı ilişki yaygın!
Yasa dışı ilişki yaygın!
Yaşamın 10.000 yıl önce başladığı kabul edilen Orta Afrika'nın ilk sakinlerinden Pygmy Kabilesi'nde yasa dışı ilişkiler yaygın. Erkekler, kadınları aralarında bir güç savaşı olarak kullanıyor.
3
Erkekler 2 kadınla evlenebiliyor!
Erkekler 2 kadınla evlenebiliyor!
Pygmy kabilesi erkeklerinin iki kadınla evlenmesi geleneksel. Bunun geleneksel olması kadınların doğal olarak kalbini kırıyor.
4
2. kadın olmayı kabul etti, terk edildi!
2. kadın olmayı kabul etti, terk edildi!
Aka, 2. kadın olmayı kabul etti ve Ekwambe ile gizlice evlendi. Şimdi 3 aylık hamile ve terk edildi.
5
İlk eşine geri döndü!
İlk eşine geri döndü!
Ekwambe, Aka'yı terk etmeye ve orijinal eşine sadık kalmaya karar verdi çünkü Ekwambe'nin ilk karısı Yambi de şu an hamile. Ekwambe, ilk karısı Yambi'nin yanında kalması gerektiğini söyleyip gitti.
6
Ağaç kabuğuyla kürtaj!
Ağaç kabuğuyla kürtaj!
Aka ise tek başına çocuğa bakamayacağı için bebeğini öldürmeyi planlıyor. Burada kürtaj yöntemi çok farklı. Kadınlar ağaç kabuğundan üretilen bir zehir içerek bebeklerini doğmadan öldürüyorlar. Çaresiz kaldığını ve doğacak olan bebeğine tek başına bakacak durumu olmadığı için zehir içerek bebeğinden vazgeçmeye karar verdi. Kalbi kırık Aka, Ekwambe'nin bebeğine hamile ama Ekwambe'nin, kendisine ilişkilerinin bittiğini ve kendisi gibi hamile olan diğer eşine daha fazla ilgi göstermesi gerektiğini söylediği için bebeğini düşürmeye karar verdi. "Bu hamileliği bitirmek istiyorum. Ormandaki ağaç kabuğunu kullanacağım. Onu Ngongu adında bir ağaçtan alacağım. İçtiğim zaman bu hamilelik bitecek." dedi.
7
Köydeki mahkeme ise Ekwambe'nin, aynı anda iki hamile eşine bakması gerektiğine hükmetti. Ekwambe, ağlayarak şunları söyledi: İki eşiniz varsa, bu erkekler için de çok zor. Sadece bir eşle, hayat daha sakin, daha az gürültü, daha az sorun. Geceleri uyuyamıyorum. Dinlenmek için vakit bile yok.

Son Dakika 2 kadınla evliliğin yasal olduğu kabilede skandal: Ağaç kabuklarıyla kürtaj oluyorlar - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • komik kız: Biz burda kürtaj yapıyok seni vatan haini 155 arıyom (unutamam unutturamazlar o videoyu bana) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kara deniz: Dünya yaşlanmış yok olacak kıyamet kopacak, bunlar hala bu şekilde geri kalmış, verin zehri hepsine bunlarda kurtulsun dünya da kurtulsun. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş