Teröristlerin Hedefi Olabilir! - Son Dakika

Teröristlerin Hedefi Olabilir!

22.03.2012 20:50

1
Dünyanın birçok bölgesinde 'eksikliği' istikrarsızlık yaratacak, devletleri başarısızlığa düşürecek, bölgesel gerginliği artıracak, hatta yakın gelecekte töröristlerin hedefi haline bile gelecek. Yokluğu her şeyi etkileyecek. Neden mi? İşte cevapları...
2
Amerika'nın yeni istihbarat raporuna göre, önümüzdeki on yıl içinde siyasi istikrarı arttıracak derecede büyük bir sorun kapıda duruyor.
3
Ulusal İstihbarat Konseyi tarafından bugün hazırlanan 'İstihbarat Toplumu Değerlendirme Raporu'nda' tüm dünyayı etkileyecek hepimizin bildiği bir gerçek, yeniden doğrulandı.
4
Raporun amacı, önümüzdeki 30 yıl içinde dünyada yaşanması kaçınılmaz olan küresel bir sorunun Amerika'nın güvenlik çıkarları üzerindeki olası etkilerini incelemekti.
5
Rapora göre, dünyayı bekleyen tehlikeden en çok etkilenecek bölgeler Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Güney Asya.
6
Rapora göre eksikliği önümüzdeki 10 yıl içinde herhangi bir çatışma ortamı yaratmayacak ancak yakın gelecekte ciddi tehlikeler doğuracak. Üstelik teröristlerin hedefi haline bile gelmesi büyük olasılıklar arasında gösteriliyor.
7
İşte canlılar için en temel hayat kaynağı olan su eksikliğinde tüm bunlara etki edebilecek. Yapılması gereken şey ise su kaynaklarının iyi kullanılması ve yönetilmesi gerektiği. Zira su yoksa yaşam da yok olabilir!
8
9
10
11

Son Dakika Teröristlerin Hedefi Olabilir! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı