Tesadüfen Oyuncu Oldu! - Son Dakika

Tesadüfen Oyuncu Oldu!

7 yıl önce

Şimdi festivalde ödüle koşuyor

1
Acun Ilıcalı ‘Survivor'da, Doğukan Manço'ya St. Tropez Uluslararası Film Festivali'nde ‘En İyi Erkek Oyuncu' dalında aday olduğunu müjdeledi. Bu haberin ardından merak edilen soru ise, Manço bu festivalde nasıl yer aldı?
2
Milliyet Gazetesi, Caddedeki Hayalet köşesinde yer alan habere göre; Doğukan, ‘Taxi Driver' adlı Avusturya yapımı bir kısa filmde, tamamen ‘tesadüf eseri' oynuyor.
3
‘Taxi Driver'ı yazan ve yöneten Sara M. Olivka; ‘sakallı ve uzun saçlı bir Türk oyuncu' arıyor. İnternette araştırma yaparken karşısına Barış Manço çıkıyor ve Manço‘nun küçük oğlu Batıkan'ın fotoğraflarını görüyor.
4
Batıkan'a ulaşamayan yönetmen, yardım almak için Doğukan'ı arıyor. Doğukan, Olivka'yla yaptığı telefon konuşmasında, Batıkan'ın askerde olduğunu, haliyle artık sakalı ve uzun saçları olmadığını anlatıyor.
5
Bunun üzerine yapımcı, “Sen oynar mısın?” diye soruyor ve Doğukan'ın St. Tropez Film Festivali'ne uzanan macerası böylece başlıyor.
6
18 Mayıs'ta gerçekleşecek olan ödül törenine, Doğukan Manço Panama'da olduğu için katılamayacak. Eğer kazanırsa, ödülü onun yerine kardeşi Batıkan Manço alacak.
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 11.05.2013 10:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!