Timsah Arena Yeni Sezona Hazır! - Son Dakika

Timsah Arena Yeni Sezona Hazır!

08.10.2014 10:15

Timsah Arena 45 bin kişi kapasitesiyle yeni sezona başlamaya hazır hale geldi. İşte UEFA'nın son kriterlerine uygun olarak inşa edilen o stadyum!

1
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan stadyumun, yeni sezonda karşılaşmalara hazır hale getirileceği bildirildi.

2
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, UEFA'nın son kriterlerine uygun olarak inşa edilen ve tamamlandığında dünyanın sayılı stadyumları arasına girecek 45 bin kişilik yeni stadyumda, çatı kaplamaları da son aşamaya geldi.

3
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ile stadyumda devam eden çalışmaları inceledi. Altepe, yaptığı açıklamada, stadyumdaki çalışmaların yeni sezona kadar tamamlanacağını söyledi.

4
Dünyanın tüm önemli stadyumlarının incelendiğini ve en ayrıcalıklı projenin Bursa'ya kazandırıldığını vurgulayan Başkan Altepe, ''Bursa'da 185 bin metrekarelik alana kurulan stadyumumuz artık hızla gelişiyor. Tüm ince işleri ve çatısıyla birlikte hızlı şekilde yol alıyoruz.

5
Bir yandan koltukların imalatı yapılırken diğer yandan çatı inşaatı tamamlanıyor. Dış yüzeydeki dayanıklı teflon kaplama işlemleri sürüyor. Stadyumun diğer parçaları da önümüzdeki günlerde yavaş yavaş monte edilmeye başlanacak. Stadyum, yeni sezonda karşılaşmalara hazır hale getirilecek'' diye konuştu.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR
500

Son Dakika Timsah Arena Yeni Sezona Hazır! - Son Dakika


Advertisement