Tıp Dünyası Şokta! - Son Dakika

Tıp Dünyası Şokta!

09.05.2012 17:09

1
İngiltere'de tıp dünyasını şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Kendi cenaze törenini hazırlayan ve ölümünü bekleyen kadın öyle bir yöntemle hayata tutundu ki...
2
Tıp dünyasını şaşkına çeviren olay İngiltere'de yaşandı. Doktorların yaşamaz dediği kadın, tutulduğu öksürük nöbeti sırasında boğazındaki tümörü dışarı çıkardı ve sağlığına kavuştu.
3
İngiltere, tıp dünyasını şaşkına uğratan ve akıllara durgunluk veren bir olayı konuşuyor. 37 yaşındaki Claire Osborn adlı kadın, kanser tedavisi görüyordu.
4
Boğazındaki tümör nedeniyle doktorların yüzde 50 yaşama şansı verdikleri genç kadın öyle ki cenaze hazırlıklarına bile başlamıştı. Ancak hiç beklenmedik biranda öyle bir olay gelişti ki kanser hastası kadın sağlığına kavuştu.
5
Claire Osborn, bir gün ağır bir öksürük krizine tutuldu. Ciğerleri parçalanacak gibi olan kadın öksürük nöbetinin ardından yaklaşık 2 santimetre boyutunda kalp şeklinde bir yumru tükürdü ve ölümün kıyısından hayata yeniden tutunmayı başardı.

Son Dakika Tıp Dünyası Şokta! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi