Tıp Fakültesi'nin Yıldızı Berika Demir Açıklamasıyla Ortalığı Karıştırdı - Son Dakika

Tıp Fakültesi'nin Yıldızı Berika Demir Açıklamasıyla Ortalığı Karıştırdı

29.10.2018 12:42

Instagram'ın fenomen isimlerinden Tıp Fakültesi öğrencisi Berika Demir, Instagram'da yaptığı son açıklamasıyla eleştiri oklarına maruz kaldı.

1
İstanbul Tıp Fakültesi öğrencisi Berika Demir Instagram paylaşımları, öğrencilere verdiği burslar ve kitap yardımları ile adından söz ettiriyor. Ancak güzel doktor adayı son paylaşımı ile internet kullanıcıları eleştirildi.
2
Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Berika Demir katıldığı bir programda "Sosyal doktor da olmak çok önemli. Doktora gidiyoruz. Suratımıza bakmadan bizi muayene eden doktorlarımız oluyor." sözleri sosyal medyada da tepkilere sebep oldu. Sosyal medya fenomeni tıp öğrencisinin "doktorları hedef gösterdiği" ifade edildi.
3
Hem okuyup bir yandan da modellik yapan 25 yaşındaki Berika Demir Tıp Fakültesi öğrencisi.
4
2013 yılında anadolu lisesinden mezun olan Berika Demir girdiği üniversitesi sınavında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı.
5
Berika, bir dönem bilgi yarışmasına katıldı. Ancak beşinci soruda verdiği yanlış cevap ile elenip bin Berika, "Tıp Fakültesi öğrencisi olmasına rağmen kısa sürede yarışmadan elenen kız" diye eleştirildi.
6
Ancak sınavlarda aldığı notlarla dikkat çeken genç doktor adayı, bir süre sonra da paylaştığı fotoğraflarla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.
7
Tıp Fakültesi önünde çektirdiği fotoğraflarla fenomen olan Berika'nın 139 bine yakın takipçisi var.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Tıp Fakültesi'nin Yıldızı Berika Demir Açıklamasıyla Ortalığı Karıştırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (21)
  • sağlıkçı: doğru söylemiş doktorlar hakkında,yalan değil....bir sağlıkçı olarak düşüncesini destekliyorum Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Elif Öz: dktor adayı ama mesleğiyle değil başka şekilde dikkat çekmeye çalışıyor. yazık çokya güzel bir kızmış. demek ki tıbbı kazanmak önemli değilmiş onun için gereken zeka var ama diğer zeka yok kızda Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement