Tır Üstgeçidi Parçaladı - Son Dakika

Tır Üstgeçidi Parçaladı

02.12.2010 15:16

1
Ağrı'nın Patnos ilçesinde TIR'ın üzerindeki sondaj makinesi üst geçidin yıkılmasına neden oldu. Patnos'un Dedeli beldesinden yüklediği sondaj makinesini Kayseri'ye götürmek için yola çıkan 42 AJK 67 plakalı TIR, Patnos girişinde Endüstri Meslek Lisesi'nin önünde bulunan üst geçide takılarak üst geçidi yıktı.
2
Araç sürücüsü Cengiz Gülçin, yükünün 4 metre 60 santimetre olduğunu belirterek, "Üst geçit ise 4 metre 80 santimetre. Normalde üst geçitlerin 5 metre olması gerekiyor. Ben yüküme güvendiğim için üst geçitten rahatça geçerim diye düşündüm.
3
Tam geçerken bir ses duydum. Üst geçide çarptığımızı anladım ve aracı ileri doğru sürmeye devam ettim. Aracımı olduğu yerde durdursaydım üst geçit üzerime düşecekti. Allah'tan aracı durdurmadım ve devam ettim. Düşen üst geçit yüklediğim yükün üstüne düştü ve kurtulduk.'' dedi.
4
5

Son Dakika Tır Üstgeçidi Parçaladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu?