TNT'den Kurtlar Vadisi'ne Büyük Şok! - Son Dakika

TNT'den Kurtlar Vadisi'ne Büyük Şok!

1
Ekonomik kriz, sonunda Polat Alemdar'ı da işsiz bıraktı. Polat Alemdar kendisine yeni kanal arıyor.
2
Televizyon dünyasının fenomeni "Kurtlar Vadisi", TNT'den ayrıldı.
3
Yeni dönemde küçülme politikasına giden TNT, yayın bütçesinin nerdeyse yarısı olan Kurtlar Vadisi dizisi ile olan sözleşmesini uzatmadı.
4
Milliyet Gazetesi'nin sayfalarında yer verdiği bu ani karar, yapımcı Pana Film'i de zora soktu. Yeni yayın döneminde zam bekleyen Pana Film, bu ani kararla şaşkına döndü.
5
Yeni filmler için yatırım yapan Pana Film ekibi karşılarına çıkan bu ani karardan sonra nakit akışları aksayacağı için şimdi kara kara ne yapacaklarını düşünüyor.
6
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni dönemde Beyaz TV'de yayınlanacağı iddialar arasında. Zira Beyaz TV, fenomen dizinin hala eski bölümlerini yayınlıyor.
7
Türkiye televizyonlarının en uzun soluklu yerli dizisi olan Kurtlar Vadisi, ilk olarak 15 Ocak 2003'te Show TV'de seyircilere merhaba demişti.
8
"Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla yayın hayatına başlayan "Kurtlar Vadisi", güncel ekonomik-politik hadiselerle paralel giden hikayesi ve komplo teorilerinin perde gerisini kurmaca olarak ele almasıyla kısa zamanda bir fenomene dönüştü.
9
4. sezonda Kanal D'ye geçen "Kurtlar Vadisi", daha sonra TNT Türkiye'ye transfer oldu. "Kurtlar Vadisi - Terör" olarak başlayan dizi, TNT'de "Kurtlar Vadisi - Pusu" adıyla yayın hayatına devam ediyordu.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı