Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! - Son Dakika

Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın!

17.02.2020 12:53

Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'si, bir zamanların sinema kraliçesi Nazan Saatçi'yi hatırladınız mı? Yeşilçam'ın arkeoloğu olarak tanınan Instagram hesabı 'mekaniyesilcam', güzel oyuncuyu buldu. İşte hala güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Nazan Saatçi...

1
Kemal Sunal, Şevket Altuğ, Ali Şen gibi efsane isimlerin başrolde oynadığı Tokatçı filminde Kemal Sunal'ın canlandırdığı Osman karakterinin kör kütük aşık olduğu Emine, şimdi nasıl gözüküyor dersiniz?
2
Osman'ın maniler yazdığı Emine, 1958 doğumlu Nazan Saatçi. Aslen Samsun'lu ve Samsun doğumlu.
3
Nazan Hanım, lise sona kadar memleketi Samsun'da yaşadı ardından İstanbul'a taşınarak, İstanbul Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Oyunculuk üzerine; Los Angeles Actor Center ve hipnoterapi konusunda; Palo Alto School of Hypnotherapy (Hipnoz okulu) ve Florida Gerald F.Kein Omni Hypnosis Training Center (Hipnoz öğrenim Merkezi) okullarında eğitimler aldı.
4
İlk sinema ile tanışması güzellik yarışmaları ile gerçekleşen oyuncu 1978 yılında Tercüman – İnci Gazetesi'nin Sinema kraliçesi seçildi. Ayrıca Günaydın – Saklambaç Gazetesi'nin aracılığı ile Türkiye Güzeli olarak Miss Europe International (Avrupa güzellik yarışmasında) ve 1983 Miss Asia Pasific (Asya güzellik yarışmasında) ikinci oldu.
5
Yıllar sonra ortaya çıktı!
Yıllar sonra ortaya çıktı!
Nazan Hanım, yıllar sonra Instagram'da ortaya çıktı. Yıllar geçip gitmiş ama güzelliğinden pek bir şeyler götürememiş gibi.
6
Şu anda 62 yaşında olan Nazan Hanım, zamana meydan okurcasına hala güzel hala genç...
7
İşte "41 kere maşallah" dedirten Nazan Hanım'ın Instagram paylaşımları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! - Son Dakika


Advertisement