Toplu Tecavüz Dehşeti - Son Dakika

Toplu Tecavüz Dehşeti

01.06.2014 22:18

1
Hindistan'da iki kız çocuğuna tecavüz ettikten sonra öldürerek ağaca asan 3 kişi suçlarını itiraf etti.

2
Polis yetkilisi Atul Saxena, soruşturma kapsamında iki kişiyi arama çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

3
Saxena, yakalananlardan üçünün iki genç kıza tecavüzü itiraf ettiğini söyledi. Gözaltına alınan zanlıların idam cezasıyla karşı karşıya kalabileceği ifade edildi.

4
Olayla ilgili ihmalleri olduğu tespit edilen iki polis memuru ise görevden atılmış ve ikisi polis, beş kişi tutuklanmıştı.

5
Badaun bölgesindeki Katra Shahadatganj köyünde yaşayan çocuklar, Çarşamba sabahı kaybolmuş, kızları aramaya çıkan köylüler cesetlerini ağaca asılı olarak bulmuştu.

6
Hindistan'ın Uttar Pradesh kentinde bir süre önce kaybolan kız çocuklarından küçüğü 14, büyüğü ise 15 yaşındaydı.

7

Yaşanan olay, ülkedeki artan cinsel şiddet vakalarına karşı halkı ayağa kaldırmış, kızların ağaca asılan cansız bedenlerinin, saldırganlar yakalanmadan indirilmesine izin vermeyen acılı yakınları, güçlükle sakinleştirilmişti.

8
9
10
11
12

Son Dakika Toplu Tecavüz Dehşeti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı