Son Dakika Haberleri: Toplu Tecavüz Dehşeti

Toplu Tecavüz Dehşeti

6 yıl önce

1
Hindistan'da iki kız çocuğuna tecavüz ettikten sonra öldürerek ağaca asan 3 kişi suçlarını itiraf etti.

2
Polis yetkilisi Atul Saxena, soruşturma kapsamında iki kişiyi arama çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

3
Saxena, yakalananlardan üçünün iki genç kıza tecavüzü itiraf ettiğini söyledi. Gözaltına alınan zanlıların idam cezasıyla karşı karşıya kalabileceği ifade edildi.

4
Olayla ilgili ihmalleri olduğu tespit edilen iki polis memuru ise görevden atılmış ve ikisi polis, beş kişi tutuklanmıştı.

5
Badaun bölgesindeki Katra Shahadatganj köyünde yaşayan çocuklar, Çarşamba sabahı kaybolmuş, kızları aramaya çıkan köylüler cesetlerini ağaca asılı olarak bulmuştu.

6
Hindistan'ın Uttar Pradesh kentinde bir süre önce kaybolan kız çocuklarından küçüğü 14, büyüğü ise 15 yaşındaydı.

7

Yaşanan olay, ülkedeki artan cinsel şiddet vakalarına karşı halkı ayağa kaldırmış, kızların ağaca asılan cansız bedenlerinin, saldırganlar yakalanmadan indirilmesine izin vermeyen acılı yakınları, güçlükle sakinleştirilmişti.


8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 01.06.2014 10:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular