Torunuyla İlişkisi Varmış - Son Dakika

Torunuyla İlişkisi Varmış

20.06.2009 11:38

1
Sinemanın ünlü aktörü için ortaya atılan bu iddia herkesi şok etti.
2
Ünlü yönetmen Woody Allen'ın evlatlık kızıyla yaşadığı aşk ilişkisinin ortaya çıkmasından sonra patlayan skandalın bir benzerine daha sahne oluyor Hollywood. Bu kez hikayenin başrolünde 72 yaşındaki aktör Morgan Freeman var.
3
National Enquirer dergisinin iddiasına göre Freeman, üvey torunuyla 10 yıldır ilişki yaşıyor. Dergiye göre aktörün, şu anda 27 yaşında olan E'Dena Hines ile ilişkisi genç kız henüz 17 yaşındayken başladı.

4
El ele tutuşup film galalarına götürdü

Aktörün el ele tutuşup film galalarına götürdüğü Hines, aslında Freeman'ın ilk eşi Jeanette Adair Bradshaw'un torunu. Ancak Hines, Freeman ile ikinci eşi Myrna Colley-Lee tarafından büyütüldü.

Freeman'ın 25 yıllık eşi Myrna Colley Lee'den boşanmasının nedeninin de bu ilişki olduğu ileri sürülüyor.

5
Freeman ailesine yakın bir kaynağın, aktörün eski eşi Colley Lee'ye dayanarak verdiği bilgiye göre bu ilişki 10 yıl önce bir akşam yemeğinin ardından başladı. Eski eşin ifadesine göre Freeman; Hines'i aşırı alkol adığı bir akşam yemeğinin ardından baştan çıkardı.

Morgan Freeman geçen yıl bir otomobil kazası geçirmiş ve kaza sırasında yanında genç bir kadın olduğu iddia edilmişti. Freeman E'Dena Hines ise Dark Knight (Kara Şövalye) filminin galasına da katılmıştı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Torunuyla İlişkisi Varmış - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar