Son Dakika Haberleri: Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!''

Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!''

2 ay önce

Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 27 yaşındaki Emma Millar, tam 5 kilo 88 gram ağırlığında bir kız çocuğu doğurdu.

1
Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 27 yaşındaki Emma Millar, hamileliğinin 35'inci haftasında bebeğinin 4 kilo olduğunu öğrense de, bebeğinin daha fazla büyümeyeceğini düşünüp kaygılanmadı.
2
Hamileliğinin 38. haftasında doğum sancıları tutunca hastaneye kaldırılan genç anne, 5 kilo 88 gram ağırlığında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

3
Remi Frances isimli bebek, ortalama yeni doğan bebek ağırlığının 3 kilo 3 gram olduğu ülkede büyük yankı uyandırdı. Anne Emma Millar, ''Mini sumo güreşçisi gibi. Diyabet yüzünden büyük bir bebek sahibi olmayı umuyordum ama bu kadar büyük değil.'' dedi. Sağlıklı bir bebek olan Frances, şimdilerde doktorların da gözdesi.
Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 04:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular