Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!'' - Son Dakika

Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!''

14.10.2019 16:10

Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 27 yaşındaki Emma Millar, tam 5 kilo 88 gram ağırlığında bir kız çocuğu doğurdu.

1
Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 27 yaşındaki Emma Millar, hamileliğinin 35'inci haftasında bebeğinin 4 kilo olduğunu öğrense de, bebeğinin daha fazla büyümeyeceğini düşünüp kaygılanmadı.
2
Hamileliğinin 38. haftasında doğum sancıları tutunca hastaneye kaldırılan genç anne, 5 kilo 88 gram ağırlığında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

3
Remi Frances isimli bebek, ortalama yeni doğan bebek ağırlığının 3 kilo 3 gram olduğu ülkede büyük yankı uyandırdı. Anne Emma Millar, ''Mini sumo güreşçisi gibi. Diyabet yüzünden büyük bir bebek sahibi olmayı umuyordum ama bu kadar büyük değil.'' dedi. Sağlıklı bir bebek olan Frances, şimdilerde doktorların da gözdesi.

Son Dakika Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!'' - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı