Son Dakika Haberleri: Ucuz Burun Estetiği Faciaya Sebep Oldu

Ucuz Burun Estetiği Faciaya Sebep Oldu

2 yıl önce

Birçok kişi daha güzel görünmek için estetik ameliyat olmayı tercih ediyor. Güzel olmak için bıçak altına yatanlar aynaya baktıklarında hayalkırıkılığı yaşabiliyor. İşte bu örneklerden biri: Burun estetiği için ucuz diye tercih ettiği klinikte enfeksiyon kaptı ve perişan halde çıktı...

1
Tayland'ın güneyindeki Hat Yai kentinde yaşayan adı açıklanmayan kadın ucuz estetiğin kurbanı oldu. Burnun kemik ve kıkırdağının yeniden şekillendirilmesi için rinoplasti (burun estetiği ameliyatı) olan talihsiz kadının burnunun enfeksiyon kapması nedeniyle silikon implantı dışarı çıktı.

2
İltihap olan bölgeden dışarı çıkan implantıyla olan fotoğraflarını paylaşan Tayland'lı kadın acı içinde ''Kimse benim durumuma düşmesin.'' dedi.

3
Maliyeti nedeniyle yasal olmayan yollarla ameliyat olan kadının fotoğrafları binlerce kişi tarafından paylaşılarak viral haline geldi.

4Haber Yayın Tarihi: 30.12.2017 11:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!