Trafiği Alt Üst Etti! - Son Dakika

Trafiği Alt Üst Etti!

7 yıl önce

Cameron Diaz bir taksi şoförünün dikkatini nasıl çekeceğini iyi biliyor!

1
Cameron Diaz bir taksi şoförünün dikkatini nasıl çekeceğini iyi biliyor!
2
Lacivert kalem etek, beyaz bir üst ve aynı renkte çanta ve ince topuklu ayakkabılarıyla yol kenarında taksiye el kaldıran bu güzel kadın, 40 yaşındaki dünyaca ünlü aktris Cameron Diaz'dan başkası değil.
3
Ünlü oyuncu, başrollerini Leslie Mann'la paylaştığı 'The Other Woman' filminin çekimleri için New York'ta kamera karşısındaydı.
4
Dağınık sarı saçları ve yüzündeki büyüleyiciliği açığa vuran gözlükleriyle Hollywood yıldızı Diaz'ın, durmayan bir taksinin arkasından iki parmağını ağzına sokarak ıslık çalmayı denemesi bile gerekti.
5
Elbette çekimleri bir yana bırakırsak, güzel oyuncunun büyüsüne kapılan hayranlarının trafiği bir süre aksattığını da belirtmemizde fayda var.
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2013 08:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı