Trafiği Tıkayan Aslanları Görenler Şaşkına Döndü - Son Dakika

Trafiği Tıkayan Aslanları Görenler Şaşkına Döndü

04.06.2013 20:53

Kenya'nın başkenti Nairobi'de aslanlar trafiğin akmnasına izin vermedi

1
Kenya'nın başkenti Nairobi'de trafiği tıkayan aslanları görenler şaşkına döndü. Aslanlar 10 dakika oyalandıktan sonra trafiğin akmasına izin verdi.
2
Nairobi'de Ulusal Park yakınlarında iki aslanın trafiği kesmesi yolcular tarafından korku ve şaşkınlık içinde izlendi. Sabah saatlerinde işine giden Kenyalılar yolda iki aslanı görünce ne yapacaklarını bilemedi.
3
İki erkek aslan yolda kokusunu aldıkları buffalo dışkısının etrafında bir süre bekledi. Bu manzarayı ise Güney Afrikalı Gareth Jones tarafından çekildi.
4
Jones "Çok komik poz verdiler. Eğleniyor gibiydiler. İnanılmaz bir gündü" dedi.
5
Fotoğraflarda aslanlardan biri bufalo dışkısını koklayarak muhtemel avının izini sürmeye çalıştığı görülüyor.
6
Sonra yanına diğer aslan geliyor. Jones "Aslanlar çok yavaş yürüyordu. Parka girmek isteyen tüm rabalar durmak zorunda kaldı. Herkes çok sabırlıydı" dedi.
7
Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre Nairobi Ulusal Parkı 1946 yılında açıldı.
8
Başkentin birkaç kilometre yakınlarında olan parkın için gökdelenlerden görülebiliyor. Parkta leopar, zürafa, Afrika antilobu, su aygırları ve leoparlar bulunuyor.

Son Dakika Trafiği Tıkayan Aslanları Görenler Şaşkına Döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular