Trafik Çilesi Başladı! - Son Dakika

Trafik Çilesi Başladı!

28.10.2012 17:02

1
Bayram tatilini İstanbul dışında geçirenlerin dünden itibaren başlattığı dönüş trafiği TEM'i felç etti.

2
Bayram tatilini İstanbul dışında geçirenlerin, dünden itibaren başlattığı dönüş trafiği bugün öğlenden sonra hissedilir derecede arttı.
3
Trafikteki yoğunluk bugün saat 15.00'den itibaren karayollarında da hissedilir derecede arttı. Yarın da Cumhuriyet Bayramı nedeniyle resmi tatil olmasına rağmen, dönüşlerini yarına bırakmak istemeyenler yollara koyuldu.
4
Ankara ve Eskişehir yönlerinden gelen araçların kesişme noktası olan Adapazarı'ndan itibaren İzmit'e kadar yoğun bir trafik akışı görülürken, Sapanca-İzmit arasında bu daha da arttı.
5
İzmit Bekirdere Rampası'nın başlangıcı da olan Kandıra turnikelerinin bulunduğu noktada, aynı zamanda Bursa yönünden gelen araçların da TEM'e katılımının yanı sıra burada yolun 3 şeritten 2 şeride düşmesi nedeniyle zaman zaman tıkanma görüldü.

Son Dakika Trafik Çilesi Başladı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı