Trafik Kazası Geçiren Ahu Tuğba Cinnet Getirdi - Son Dakika

Trafik Kazası Geçiren Ahu Tuğba Cinnet Getirdi

14.07.2014 11:08

1
Bodrum'da bir aracın otomobiline arkadan hafifçe çarptığı Ahu Tuğba, yaşanan kaza sonrası otomobiline çarpan sürücüye avaz avaz bağırdı. Tuğba, gazeteciler olay yerine geldiğinde ise kendini yerlere atmaya başladı.

2
Otomobilinin tamponunda küçük bir çukur meydana gelen ve ardından sinir krizi geçiren ünlü oyuncuyu gazeteciler ve vatandaşlar hayretler içinde izlerken kaza mahalline jandarma geldi.

3
Tuğba, sakinleştirilemeyince sağlık görevlileri ünlü oyuncuyu sedyeyle ambulansa aldı. Ancak oyuncu, "Hastaneye gidelim" teklifini geri çevirdi.

4
Ambulanstan çıkmayan Tuğba, gazeteciler olay yerinden ayrılınca hiçbir şey olmamış gibi aracına bindi ve hızla olay yerinden ayrıldı.

5
Ünlü oyuncunun fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11

Son Dakika Trafik Kazası Geçiren Ahu Tuğba Cinnet Getirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş