Trafik Kazası Geçiren Ahu Tuğba Cinnet Getirdi - Son Dakika

Trafik Kazası Geçiren Ahu Tuğba Cinnet Getirdi

6 yıl önce

1
Bodrum'da bir aracın otomobiline arkadan hafifçe çarptığı Ahu Tuğba, yaşanan kaza sonrası otomobiline çarpan sürücüye avaz avaz bağırdı. Tuğba, gazeteciler olay yerine geldiğinde ise kendini yerlere atmaya başladı.

2
Otomobilinin tamponunda küçük bir çukur meydana gelen ve ardından sinir krizi geçiren ünlü oyuncuyu gazeteciler ve vatandaşlar hayretler içinde izlerken kaza mahalline jandarma geldi.

3
Tuğba, sakinleştirilemeyince sağlık görevlileri ünlü oyuncuyu sedyeyle ambulansa aldı. Ancak oyuncu, "Hastaneye gidelim" teklifini geri çevirdi.

4
Ambulanstan çıkmayan Tuğba, gazeteciler olay yerinden ayrılınca hiçbir şey olmamış gibi aracına bindi ve hızla olay yerinden ayrıldı.

5
Ünlü oyuncunun fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2014 11:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri