Trans Birey Olduğuna Kimse İnanamıyor, Güzelliğiyle Baş Döndürüyor! - Son Dakika

Trans Birey Olduğuna Kimse İnanamıyor, Güzelliğiyle Baş Döndürüyor!

17.01.2019 16:36

Dünyanın en güzel trans bireyi olarak gösterilen Norveçli Model Emma Ellingsen'ı ilk kez görenler inanamıyor.

1
Instagram'da yakaladığı şöhreti, YouTube'a taşıyan sosyal medya fenomeni Emma Ellingsen'in trans olduğunu duyan inanamıyor.
2
Diğer trans bireylere göre daha kadınsı duran güzel modelin sırrı ise erken tercih.
3
Emma, trans olduğunu 8-9 yaşlarındayken fark etmiş.
4
Anaokulundan beri bebeklerle oynayan, sadece kız arkadaşlar edinen ve süslü kıyafetler tercih eden genç kız, o yaşlarda "Yanlış Bedende Doğmak" adlı belgeseli izledikten sonra bir kız olduğunu fark etmiş.
5
Bu durumu annesinin yüzüne söylemekten çekindiği için mesajla anlatmış. Hem ailesinin, hem de okuldaki çevresinin tepkisi oldukça olumlu olmuş. Kimsenin onu yargılamadığı bir ülkede doğduğu için çok mutlu olduğunu söylüyor. Erkek ergenliğini henüz başlamadan durdurdukları için doğuştan bir kadın gibi görünüyor.
6
Kendisi bu anlamda günümüzde sıkça tartışılan trans çocuklar konusuna önemli bir örnek.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Trans Birey Olduğuna Kimse İnanamıyor, Güzelliğiyle Baş Döndürüyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı