Trump karşıtlığıyla bilinen kadın senatörün çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı! - Son Dakika

Trump karşıtlığıyla bilinen kadın senatörün çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı!

25.10.2019 14:14

ABD'de, Trump karşıtlığıyla bilinen demokrat kongre üyesi Katie Hill'in çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı.

1
ABD'de demokrat kongre üyesi olan 32 yaşındaki Katie Hill'in çıplak fotoğrafları, sosyal medyaya sızınca, ortalık karıştı.
2
Bazı fotoğraflarda uyuşturucu kullandığı da saptanan Hill'in sosyal medyaya sızan fotoğraflarının, 2016 yılında bir partner bulma sitesinde paylaşıldığı belirlendi.
3
4
5
Bir dönem Facebook'ta yaptığı ırkçı paylaşımlarla da gündeme gelen Hill, Trump'ın görevini kötüye kullandığını belirterek, ABD'li lidere soruşturma başlatılması gerektiğini söylemişti.

6
7
8
Katie Hill'in, kasık bölgesindeki Nazi sembolüne soruşturma açılma ihtimali bulunuyor.
9
Fotoğrafların kendisine ait olduğunu kabul eden ABD'li senatör, fotoğrafları gönderen ve dağıtan kişiler hakkında şikayetçi olduğunu söyledi.
10
California Kongre Üyesi Hill'in çıplak fotoğraflarında kasık bölgesinde yer alan Nazi döneminden kalma bir haç sembolü dikkat çekti.

11
Daily Mail'in paylaştığı bir fotoğrafta ise, Hill'in eşinin asistanlığını yapan Morgan Desjardins'in saçını taradığı ve bunu yaparken çırılçıplak olduğu görülüyor.

Son Dakika Trump karşıtlığıyla bilinen kadın senatörün çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
  • dadaşım: bazı kendini bilmez kadınlar önce cektiriyorlar birlikte oldukları zaman sonrada cep telefonunda yanlışlıkla yollaya biliyorlar böyle şeyler sakıncalı ve edep dışı sonra mahkemeye gidiyorlar ilk başta kendileri suçlu na mahrem dört duvar ardında kalmalı işte teknoloji böyle kötü illet Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement