Son Dakika Haberleri: Trump karşıtlığıyla bilinen kadın senatörün çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı!

Trump karşıtlığıyla bilinen kadın senatörün çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı!

26 gün önce

ABD'de, Trump karşıtlığıyla bilinen demokrat kongre üyesi Katie Hill'in çıplak fotoğrafları sosyal medyaya sızdı.

1
ABD'de demokrat kongre üyesi olan 32 yaşındaki Katie Hill'in çıplak fotoğrafları, sosyal medyaya sızınca, ortalık karıştı.
2
California Kongre Üyesi Hill'in çıplak fotoğraflarında kasık bölgesinde yer alan Nazi döneminden kalma bir haç sembolü dikkat çekti.

3
Bazı fotoğraflarda uyuşturucu kullandığı da saptanan Hill'in sosyal medyaya sızan fotoğraflarının, 2016 yılında bir partner bulma sitesinde paylaşıldığı belirlendi.
4
Daily Mail'in paylaştığı bir fotoğrafta ise, Hill'in eşinin asistanlığını yapan Morgan Desjardins'in saçını taradığı ve bunu yaparken çırılçıplak olduğu görülüyor.
5
Fotoğrafların kendisine ait olduğunu kabul eden ABD'li senatör, fotoğrafları gönderen ve dağıtan kişiler hakkında şikayetçi olduğunu söyledi.
6
Bir dönem Facebook'ta yaptığı ırkçı paylaşımlarla da gündeme gelen Hill, Trump'ın görevini kötüye kullandığını belirterek, ABD'li lidere soruşturma başlatılması gerektiğini söylemişti.

7
Katie Hill'in, kasık bölgesindeki Nazi sembolüne soruşturma açılma ihtimali bulunuyor.
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 25.10.2019 02:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!