Trende gergin anlar! Sarhoş kadın, erkek yolculara tokat atıp taciz etti - Son Dakika

Trende gergin anlar! Sarhoş kadın, erkek yolculara tokat atıp taciz etti

2 ay önce

Londra'dan Essex'e doğru ilerleyen trende, ilginç anlar yaşandı. 24 yaşında olduğu belirlenen sarhoş kadın, erkek yolculara tokat atıp defalarca taciz etti.

1
Olaylardan rahatsızlık duyan yolcular, kadını görmezden gelmeye çalıştı. John Mason isimli bir yolcu, kadının erkek yolcuları taciz ettiği anları videoya çekti. Videoya çekildiğini fark eden kadın, adamın üzerine yürüyerek, "Çek bakalım, çek. Bu videoyla ne yapacaksın? Ne?" diyerek bağırmaya başladı.
2
Yolcular kadını sakinleştirmeye çalışırken, kadın bu defa başka bir yolcuya yöneldi. Yolcuya, "Haydi, al beni! Vursana! Ne bekliyorsun? Korkuyor musun yoksa?" dedi.
3
Olanları kayda alan John Mason da kadının fiziksel saldırısına maruz kalanlar arasındaydı. Mason, ''Bana iki kez tokat attı. Trendeki görevliyi ise taciz etti. Mecburen oradan uzaklaştım" şeklinde konuştu.
4
Adının Zadie O'Connell olduğu ortaya çıkan kadın, trendeki erkek yolculara hem tokat attı hem de cinsel saldırıda bulundu.
5
İngiliz Daily Mail gazetesi, Zadie O'Connell'ın komşusuna ulaşarak, genç kadın hakkındaki görüşlerini almak istedi. Komşusu, Zadie'nin çok zeki ve tatlı bir insan olduğunu, ancak son zamanlarda tuhaf davrandığını söyledi.

6
Zadie O'Connell, trenden indirildi ve olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
7
8
9
Londra'dan Essex'e gitmekte olan bir trende, 24 yaşında olduğu belirlenen sarhoş kadın, olay çıkardı.
10

Haber Yayın Tarihi: 05.12.2019 09:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler Elazığ'da 2 kişinin hayatını kaybettiği Mavi Göl Apartmanı'nın çökmeden önceki fotoğrafları ortaya çıktı

Son Dakika Haberleri