Trump'ı küplere bindiren olay! Evde Tek Başına'daki sahnesini kestiler - Son Dakika

Trump'ı küplere bindiren olay! Evde Tek Başına'daki sahnesini kestiler

27.12.2019 11:23

Kanada'nın ulusal yayın yapan televizyonlarından CBC, 'Evde Tek Başına' filminde Donald Trump'ın sahnesini filmden çıkararak tartışma yarattı. Başkan'ın büyük oğlu, Donald Trump Jr, Twitter hesabından "zavallıca" paylaşımı ile konuyu gündeme taşıdı.

1
Evde Tek Başına serisini bilmeyen var mı? Orjinal adı Home Alone 2: Lost in New York'ta, Macaulay Culkin'in canlandırdığı karakter, Trump'a yol soruyordu.
2
Sahnenin çıkarılması ile ilgili CBC televizyonu yetkilisi Chuck Thompson açıklama yaptı ve filmden sekiz dakikalık bir bölümün çıkarıldığını söyledi. Thompson , Trump'ın sahnesinin çıkarılışının siyasi amaç taşımadığını da savundu.

3
Kanal bu kesintinin, 120 dakikalık filmde reklamlara yer açmak amacıyla, üstelik de Trump başkan olmadan önce yapıldığını söyledi.
4
Başkan Trump da sonrasında Twitter hesabından o sahnenin de yer aldığı bir paylaşım yaptı ve "Film bir daha asla eskisi gibi olmayacak" dedi sonrasında ise parantez içinde "şaka yapıyorum" yazdı. Sonrasındaki bağlantılı tweet'inde ise Kanada Başbakanı'nı hedef aldı ve "Sanırım Justin T, Nato ve ticaret konularında onu, ödeme yapmak zorunda bırakmamdan hoşlanmıyor" dedi.
5
Özellikle Noel dönemi yayınlanan filmle ilgili Donald Trump, birkaç gün önce "Gurur duyduğum bir işti" demişti.
6
Başkan'ın büyük oğlu, Donald Trump Jr, Twitter hesabından "zavallıca" paylaşımı ile Twitter'ı salladı. Sonrasındaki bağlantılı tweet'inde ise Kanada Başbakanı'nı hedef aldı ve "Sanırım Justin T, Nato ve ticaret konularında onu, ödeme yapmak zorunda bırakmamdan hoşlanmıyor" dedi.

Son Dakika Trump'ı küplere bindiren olay! Evde Tek Başına'daki sahnesini kestiler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti