İspanyalı çiftçi kadın, Trump'a benzerliğiyle sosyal medyayı salladı! - Son Dakika

İspanyalı çiftçi kadın, Trump'a benzerliğiyle sosyal medyayı salladı!

İspanya'nın Galiçya bölgesinde küçük bir bölgede çiftçilik yapan Dolores Leis Antelo, ABD Başkanı Donald Trump'a benzerliğiyle şaşkınlık yaratıyor.

1
Çiftçilikle uğraşan kadının fotoğrafı sosyal medyada fenomen oldu. Belinde önlüğü elinde çapasıyla bahçede poz veren çiftçi kadın Trump'a ikizi kadar benziyor.
2
Kocasıyla birlikte çiftçilikle uğraşan 64 yaşındaki kadının sakin yaşamı, fotoğrafının sosyal medyanın gündemine oturmasıyla bir anda değişti.
3
Cep telefonu ya da bir bilgisayarı olmayan Dolores Leis Antelo, teknolojiden uzak bir yaşam sürüyor. Ancak bu durum, bölgedeki kırsal çalışma hakkında araştırma yapan La Voz DE Galİcİa gazetesinden Paula Vazquez'in, Antelo ile röportaj yapmasının ardından değişti.
4
Gazeteci, röportaja elinde çapayla bahçede yürüyen Antelo'nun fotoğrafını ekledi. Trumo ile Antelo arasındaki benzerliği fark eden sosyal medya kullanıcıları, fotoğrafın hızla yayılmasını sağladı. Dijital dünyadan hiç anlamadığını söyleyen Dolores ise torunları sayesinde popüler olduğunu öğrendi.
5
Tabii ki bu sadece bir benzerlik. Trump'ın gerçekte 2 kız kardeşi var. Ama inanın Bayan Dolores, Trump'a daha çok benziyor!
6
Elizabeth Trump Grau (77 yaşında)
Elizabeth Trump Grau (77 yaşında)
7
Maryanne Trump Barry (82 yaşında)
Maryanne Trump Barry (82 yaşında)

Haber Yayın Tarihi: 24.10.2019 08:09

Son Dakika İspanyalı çiftçi kadın, Trump'a benzerliğiyle sosyal medyayı salladı! - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor