Trump'ın cinsel içerikli film yıldızı olan yasak aşkı, meslek değiştiriyor - Son Dakika

Trump'ın cinsel içerikli film yıldızı olan yasak aşkı, meslek değiştiriyor

ABD Başkanı Donald Trump'la ilişki yaşadığını açıklayan cinsel içerikli film yıldızı Stormy Daniels, bilim kurgu çizgi romanı serisinin yüzü olmaya hazırlanıyor. Trump, ilişki yaşadığını reddetse de avukatı genç kadına susması için para verdiklerini itiraf etmiş ve Daniels bu olaydan sonra tüm dünyada manşet olmuştu.

1
Asıl adı Stephanie Clifford olan Stormy Daniels, Trump ile ilişkiye girdiğini söylemesi ve bu anısını kitabında anlatması ile adını duyurdu.
2
Daha sonra Trump'ın eski avukatı Michael Cohen'in susması için ödeme yapıldığını itiraf ettiği Stormy Daniels, tüm dünyada manşetlerde yer almıştı.
3
Daniels şimdilerde meslek değiştirerek bir bilim kurgu çizgi romanı serisinin yüzü olmaya hazırlanıyor.
4
Çizgi romandan uyarlanan bir bilim kurgu-korku filmi Uzay Kuvvetleri'nde rol alacak Daniels, projesi hakkında "Elbette tamamen hicivsel olacak" dedi.
5
Proje için tek şartının ise aptalmış gibi tasvir edilmemesi olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu, "Çünkü kapıdan girince odadaki herkesi tekmeleyeceğim" dedi.
6
7

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yaşlı insanların yardımına koşan güzel tenisçi Katie Boulter büyük takdir topladı Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşte kaba inşaatı biten Atatürk Kültür Merkezi'nden ilk görüntüler Tüyleri diken diken eden sır dolu olay! Anne ve bebeğinin birbirinden ayrı yapılan mezarları her seferinde yeniden birleşti Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi