Son Dakika Haberleri: Trump'ın First Lady'i yakalayıp öpmesi sosyal medyayı salladı!

Trump'ın First Lady'i yakalayıp öpmesi sosyal medyayı salladı!

5 ay önce

ABD Başkanı Trump'ın, G20 zirvesi fotoğraf çekimi sırasında arkasında duran Arjantin Cumhurbaşkanı'nın eşi María Juliana Awada Baker'ı, fark edip öpmesi sosyal medyayı salladı.

1
G20 Zirvesi fotoğraf çekiminde Trump'ın, uzun siyah bir elbise giyen Arjantinli First Lady Juliana Awada ile olan etkileşimi herkesin dikkatini çekti.
2
Japonya'nın Osaka şehrinde gerçekleştirilen G20 Liderler Zirvesi ikinci grup fotoğrafı için toplanıldı.
3
Trump'ın arkasında duran Arjantinli Devlet Başkanı Mauricio Macri'nin kumral saçlı güzel eşi Juliana Awada'yı fark etmesi çok uzun sürmedi ve onu öptü.
4
Fotoğraf çekimi bittiğinde, platformdan inerken Juliana Awada'ya rehberlik etti ve elini uzattı. Grup daha sonra davul çalma, dans etme ve piyano konseri içeren bir olay duymak için uzaklaştı.
5
Trump, fotoğraf çekimi esnasında defalarca arkasına dönüp Arjantin Cumhurbaşkanı Mauricio Macri ile konuştu.
6
Trump, 2017'de çifti Beyaz Saray'da ağırlamıştı.
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 29.06.2019 11:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor