Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı - Son Dakika

Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı

11.11.2019 15:13

Her hareketi olay olan ABD Başkanı Donald Trump hakkında ortaya atılan iddialar, ağızları açık bırakıyor.

1
Ivanka Trump ile dedikoduları çıktı
Ivanka Trump ile dedikoduları çıktı
Bir dönem Donald Trump'ın adı, kızı Ivanka Trump ile aşk iddialarına karışmıştı. Trump'ın ilk evliliğinden olan Ivanka Trump, politika hayatında babasının en büyük destekçisiydi. Evli ve 3 çocuk annesi Ivanka'nın, Trump ile samimi fotoğrafları ikilinin arasında ensest ilişki olduğu dedikodularını gündeme getirdi. ABD liderine bir röportajında, Ivanka Trump'ın sevdiği şeyler sorulduğunda, 'Cinsel ilişki ve golf' gibi anormal bir cevap verdi. Kızının çok güzel bir vücudu olduğunu her fırsatta dile getiren Trump, ''Aslında her zaman çok şehvetli davranıyordu. Boyu her geçen gün uzuyordu. O gerçekten güzel ve mutlu bir evliliğim olmasa onunla evlenirdim.'' diyerek kızıyla ilgili skandal bir açıklamaya imza attı.

2
Saç uzatan prostat ilacı kullanıyor
Saç uzatan prostat ilacı kullanıyor
72 yaşındaki Donald Trump, sağlıklı ve uzun saçlarıyla hem merak hem alay konusu... Trump'ın eski doktoru, ABD liderinin sağlıklı saçlarının sırrını açıkladı. Doktorun iddiasına göre, Donald Trump'ın saç stilinin kaynağı saç uzatan bir prostat ilacı. Doktor, Donald Trump'ın 1991 yılından bu yana prostat büyümesini engelleyen ve kelliği önleyen bir ilaç kullandığını söyledi.

3
O belgesele dava açtı
O belgesele dava açtı
Donald Trump, 1991 yılında hakkında yapılan belgeselin yaratıcılarına dava açtı. Belgeselin konusu, Donald Trump'ın çetelerle yaptığı iş birliği ve kadınlara bulunduğu cinsel tacizler idi.
4
Maaş günü geldiğinde işçileri kovuyordu
Maaş günü geldiğinde işçileri kovuyordu
Emlak piyasası ile ilgilendiği dönemlerde, Donald Trump hakkında çirkin bir iddia daha ortaya atıldı. Trump'ın, maliyeti kısmak için yasa dışı işçiler çalıştırdığı ve maaş zamanı geldiğinde, işçileri tehdit edip kovduğu ortaya çıktı.
5
İkna odaları
İkna odaları
Donald Trump'ın ruhsatsız olarak kendi adıyla açtırdığı üniversitenin tanıtımında, öğrencileri ikna odalarına toplayıp 35 bin dolarlık ücreti ödetmek için onlara işkence uyduladığı iddiası, gündeme bomba gibi düştü. Tepki çeken odalar, eğitim bakanlığının kararıyla kapatıldı.
6
Dedesi genelev işletiyordu
Dedesi genelev işletiyordu
Donald Trump'ın 1839 yılında Almanya'da doğan dedesi Fredrich Trump'ın, Kanada'nın British Colombia eyaletinde genelev ve restoran işlettiği iddiası ortalığı karıştırmıştı. The Guardian'da yayınlanan habere göre, Roland Paul isimli tarihçi, Friedrich Trump ile ilgili Şubat 1905 tarihli bir belge ele geçirdi. Belgede, Donald Trump'ın dedesi Friedrich Trump'ın Bavyera'da askerlikten kaçtığı, ABD'ye gittiği ve bu konuda bilgi vermediği gerekçesiyle hain ilan edilip kovulduğu belirtiliyor. ABD'ye kaçtığında Alaska'daki altın avcılarına katılan Friedrich Trump'ın, burada lokanta ve genelev işlettiği, 1901'de ise zengin olup memleketi Bavyera'ya döndüğü, burada Elisabeth Christ ile evlendiği kaydedildi.

Son Dakika Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden