Tuba Ünsal, göbeğine kadar açık gömleğiyle poz verdi - Son Dakika

Tuba Ünsal, göbeğine kadar açık gömleğiyle poz verdi

23.02.2020 15:10

Yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren oyuncu Tuba Ünsal, derin dekolteli pozuyla çok konuşuldu. Ünsal'ın cesur pozuna beğeni ve yorum yağdı.

1
14 Şubat paylaşımındaki yazısı ve üstsüz fotoğrafıyla gündem olan güzel oyuncu Tuba Ünsal, cesur paylaşımlarına dur durak bilmeden devam ediyor.

2
Son olarak ünlü fotoğrafçı Cem Talu'ya poz veren oyuncu, Göbeğine kadar açık olan kimono tarzı yeleği ve parlak pantolunu ile yine yürek hoplattı.

3
Özel çekimde verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaşan Ünsal, paylaşımına "Hayat" notunu düştü.
4
Ünsal'ın cesur göğüs dekolteli fotoğrafına ise onlarca takipçisinden yorum geldi. Kimi takipçi oyuncuya övgü yağdırırken bir kısım kullanıcı kilosundan dolayı göbeğinin çıktığını ileri sürdü.
5
Son paylaşımı, 38 yaşındaki oyuncunun bu tarzda verdiği ilk pozu değil.

6
Ünsal yine bir markanın çekimleri için kamera karşısına geçmiş, siyah gömleği ve derin göğüs dekoltesiyle çok konuşulmuştu.
7
Ünsal'ın cesur pozuna ise "Bir anneye yakışmayacak pozlar" diyerek tepki göstermişti.

8
14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel üstsüz paylaşım yapan ünsal dikkat çeken şu notu düştü:

9
"En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı. O kadar harap bitap büyütülen kızlarız ki birisi kafamızı okşasa aşk sanmaktan, bir güzel laf etse dünyaları yakıp yıkıp peşinde koşmaktan, yalan söylese de acıtmadan söylediği, azar azar üfleyerek kemirdiği ruhunuzu 'yeter ki yalnız kalmayayım' korkusuyla yok saymaktan bıkmıyoruz."

10
11

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Tuba Ünsal, göbeğine kadar açık gömleğiyle poz verdi - Son Dakika


Advertisement