Tuğba Melis Türk Ayrılık İddialarına Cevap Verdi - Son Dakika

Tuğba Melis Türk Ayrılık İddialarına Cevap Verdi

22.01.2014 15:55

Geçtiğimiz yaz Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile nişanlanan Tuğba Melis Türk, basında çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi.

1
Geçtiğimiz yaz Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile nişanlanan 2011 Best Model Of Turkey birincisi Tuğba Melis Türk, basında çıkan ayrılık haberlerine cevap verdi.

2
Tuğba Melis Türk sosyal medyadan,"Ben nişan yüzüğümü bile parmağımdan çıkarmamışken böyle asılsız bir haber neden yapıyorsunuz? Allah büyük!" mesajını paylaştı.
3
Öte yandan, Tuğba Melis Türk'ün basın danışmanı Hakan Altut, çiftin ilişkisiyle ilgili bir açıklama yaptı.
4
"Tuğba Melis Türk'ün ayrılığın ardından susmasını ve sessiz kalmasını istedik. Ancak Tuğba Melis Türk'ün fotoğrafları sildiği yazıldı."
5
"İki insanın karşılıklı yaşadığı evliliğe doğru giden bir birlikteliğin bir cep telefonu mesajıyla bitmiş olması hiç hoş karşılanmayacak bir durumdur."
6
"Ersan Gülüm, aralarında hiçbir sorun yokken Avustralya'ya gideceğini ve ilişkiye ara vermek istediğini söylemiştir. Tatil için gittiği Avustralya'da iken hiçbir sebep belirtmeden Tuğba Melis Türk'ü aramamıştır."
7
"Daha sonrasında ise tüm fotoğrafları silmiştir. Türkiye'ye döndüğünde ise bir telefon mesajıyla nişanı attığını ve ilişkiyi bitirdiğini yazmıştır."
8
Karşı tarafın bu davranışı ailelerin de dahil olduğu bu kadar ciddi bir müesseseye karşı yapılan büyük bir saygısızlıktır. Ayrıca Tuğba Melis Türk hala parmağından yüzüğü çıkarmamıştır."
9
Çiftin nişan törenlerinde çekilen mutluluk fotoğrafları...
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Tuğba Melis Türk Ayrılık İddialarına Cevap Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor