Tuğba Melis Türk Ayrılık İddialarına Cevap Verdi - Son Dakika

Tuğba Melis Türk Ayrılık İddialarına Cevap Verdi

22.01.2014 15:55

Geçtiğimiz yaz Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile nişanlanan Tuğba Melis Türk, basında çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi.

1
Geçtiğimiz yaz Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile nişanlanan 2011 Best Model Of Turkey birincisi Tuğba Melis Türk, basında çıkan ayrılık haberlerine cevap verdi.

2
Tuğba Melis Türk sosyal medyadan,"Ben nişan yüzüğümü bile parmağımdan çıkarmamışken böyle asılsız bir haber neden yapıyorsunuz? Allah büyük!" mesajını paylaştı.
3
Öte yandan, Tuğba Melis Türk'ün basın danışmanı Hakan Altut, çiftin ilişkisiyle ilgili bir açıklama yaptı.
4
"Tuğba Melis Türk'ün ayrılığın ardından susmasını ve sessiz kalmasını istedik. Ancak Tuğba Melis Türk'ün fotoğrafları sildiği yazıldı."
5
"İki insanın karşılıklı yaşadığı evliliğe doğru giden bir birlikteliğin bir cep telefonu mesajıyla bitmiş olması hiç hoş karşılanmayacak bir durumdur."
6
"Ersan Gülüm, aralarında hiçbir sorun yokken Avustralya'ya gideceğini ve ilişkiye ara vermek istediğini söylemiştir. Tatil için gittiği Avustralya'da iken hiçbir sebep belirtmeden Tuğba Melis Türk'ü aramamıştır."
7
"Daha sonrasında ise tüm fotoğrafları silmiştir. Türkiye'ye döndüğünde ise bir telefon mesajıyla nişanı attığını ve ilişkiyi bitirdiğini yazmıştır."
8
Karşı tarafın bu davranışı ailelerin de dahil olduğu bu kadar ciddi bir müesseseye karşı yapılan büyük bir saygısızlıktır. Ayrıca Tuğba Melis Türk hala parmağından yüzüğü çıkarmamıştır."
9
Çiftin nişan törenlerinde çekilen mutluluk fotoğrafları...
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR
500

Son Dakika Tuğba Melis Türk Ayrılık İddialarına Cevap Verdi - Son Dakika Magazin


Advertisement