Tuğba Özay Gözyaşlarını Tutamadı - Son Dakika

Tuğba Özay Gözyaşlarını Tutamadı

17.05.2011 12:31

1
Tuğba Özay'ın oturduğu kafede yaşadığı duyugusal anlar objektiflere böyle yansıdı.

2
İzmir'e bir açılış daveti için gelen Tuğba Özay, oturduğu kafede, bu kentte geçen eski günlerini hatırlayınca duygulanıp ağladı.
3
Alsancak'ta bir kafede yemek yiyen Tuğba Özay, İstanbul'un kendisinin kıymetini bilemediğini söyledi. İzmir'de kendini evinde gibi hissettiğini söyleyen Tuğba Özay, "İzmir'in insanı samimi ve ben çok seviyorum. Mankenlik yaptığım dönemlerde İzmir'e çok sık geliyordum" dedi.
4
Özay, "Burası İstanbul'dan çok farklı. Orada yaptığın işlerin kıymeti yok ve kıymetini bilen yok. Doğduğum şehir gibi oldu İzmir benim için. Yolda sürekli önümü keserek İzmirliler bana sarılıyor ve beni yaptıklarımdan dolayı tebrik ediyor" açıklmasında bulundu.
5
Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan ve ikinci albümünün hazırlıklarını sürdüren Tuğba Özay, sohbeti sırasında bir anda ağlamaya başladı.

Son Dakika Tuğba Özay Gözyaşlarını Tutamadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor