Tuğba Özay Motor Kıyafetiyle Sahne Aldı - Son Dakika

Tuğba Özay Motor Kıyafetiyle Sahne Aldı

19.08.2016 08:04

1
Tuğba Özay, ‘Pes Etme' şarkısını önceki akşam Baltalimanı Portaxe'te düzenlediği özel partiyle tanıttı.

2
Tuğba Özay gecede misafirlere yeni şarkılarını seslendirmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özay ”inanılmaz derecede heyecanlıyım, bu gecede yanımda olan, bana yoldaşlık yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ünlü şarkıcı geceye özel Öznur Kılıçarslan'ın tasarladığı ve aynı zamanda ”pes etme ” şarkısının klibinde giydiği motosiklet kostümü ile sahneye çıkacağını belirtirken, amacının bu tarz kıyafetlere alışık olmayanları alıştırmak olduğunu söyledi.

3
Beyonce ve Lady Gaga stili, motor direksiyonu monte edilmiş hayli ilginç bir kostümle boy gösteren Özay, “Bunu ben yapınca insanlar güler ama Beyonce benzer bir kıyafeti giydiği zaman alkış alır” dedi.

4
Geceye magazin ve sanat camiasından birçok isim katılırken Elif Kaya, Tarık Mengüç, Ayhan Aşan ve radyocu Afrikalı Ali gibi ünlü isimlerde Tuğba Özay'ı bu özel gecesinde yalnız bırakmadı.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Tuğba Özay Motor Kıyafetiyle Sahne Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı