Son Dakika Haberleri: Tuğba Özay Motor Kıyafetiyle Sahne Aldı

Tuğba Özay Motor Kıyafetiyle Sahne Aldı

4 yıl önce

1
Tuğba Özay, ‘Pes Etme' şarkısını önceki akşam Baltalimanı Portaxe'te düzenlediği özel partiyle tanıttı.

2
Tuğba Özay gecede misafirlere yeni şarkılarını seslendirmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özay ”inanılmaz derecede heyecanlıyım, bu gecede yanımda olan, bana yoldaşlık yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ünlü şarkıcı geceye özel Öznur Kılıçarslan'ın tasarladığı ve aynı zamanda ”pes etme ” şarkısının klibinde giydiği motosiklet kostümü ile sahneye çıkacağını belirtirken, amacının bu tarz kıyafetlere alışık olmayanları alıştırmak olduğunu söyledi.

3
Beyonce ve Lady Gaga stili, motor direksiyonu monte edilmiş hayli ilginç bir kostümle boy gösteren Özay, “Bunu ben yapınca insanlar güler ama Beyonce benzer bir kıyafeti giydiği zaman alkış alır” dedi.

4
Geceye magazin ve sanat camiasından birçok isim katılırken Elif Kaya, Tarık Mengüç, Ayhan Aşan ve radyocu Afrikalı Ali gibi ünlü isimlerde Tuğba Özay'ı bu özel gecesinde yalnız bırakmadı.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 19.08.2016 08:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti