Tuğba Özay Sulara Gömüldü - Son Dakika

Tuğba Özay Sulara Gömüldü

10.08.2010 13:00

1
ANTALYA'nın İbradı İlçesi'nde bulunan Altınbeşik Mağarası'nda ‘Sen ve Sel' adlı şarkısına klip çeken Tuğba Özay, “Diğer sanatçı arkadaşlarımızın onca paralar verip sadece bir stüdyoda çekim yaptıklarını görüyoruz. Baktığımız zaman kliplerin hepsi birbirine benziyor. Onlara tanıtımına katkı yapabilecekleri yerlerde klip çekmelerini tavsiye ediyorum” dedi.
2
Albümünde yer alan ‘Sen ve Sel' adlı şarkıya dünyanın en büyük yeraltı mağaralarından biri olan Altınbeşik Mağarası'nda Eyüp Dirlik yönetmenliğinde klip çeken Tuğba Özay şıklığıyla göz doldurdu. Klip çekimine 35 kişilik bir ekiple gelen Özay, klipte giydiği kıyafetler için 6 ayrı modacı ile çalıştığını söyledi. Doğal sarkıtların olduğu mağaradaki buz gibi suyun içinde de çekim yapan Tuğba Özay'ın heyecanlı olduğu görüldü.
3
Gece yarısı saat 03.00'a kadar devam eden çekimler esnasında Özay birkaç kez düşme tehlikesi de atlattı.
4
Gece yarısına kadar süren çekimler nedeniyle çok yorulduklarını belirten Tuğba Özay, “Altınbeşik Mağarası'ndayız. Canla başla çalışıyoruz. Ama gerçekten burası nefis bir yer, şahane bir atmosfer. Türkiye'de daha önce böyle bir klip çalışması olmadı. Altınbeşik Mağarası çok önemli bir mağara. İnanıyorum ki, bu çekimden sonra bizim de buranın tanıtımına katkımız olacak” diye konuştu.
5
6
7
8

Son Dakika Tuğba Özay Sulara Gömüldü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti