Tül elbisesiyle kırmızı halının doğal güzeliydi! Kalçasındaki detay hayal kırıklığına uğrattı - Son Dakika

Tül elbisesiyle kırmızı halının doğal güzeliydi! Kalçasındaki detay hayal kırıklığına uğrattı

15.09.2021 15:21

Newyork'ta düzenlenen MET Gala gecesinde dünyaca ünlü model Kendall Jenner'da kırmızı halıda boy gösterdi. Ünlü modelin tercih ettiği üzeri taşlarla kaplı tamamen transparan elbise göz kamaştırdı. Ancak dikkatli kişilerin gözünden kaçmayan bir detay vardı ki bomba.

1
Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen MET Gala geri döndü. New York Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü'ne gelir sağlamak için düzenlenen gala gecesi New York'ta yapıldı.
2
Geceye katılan ünlü isimler tercih ettikleri kıyafetlerle adeta birbiriyle yarıştı. Gecede birbirinden ilginç kıyafetlerle katılan ünlü isimlerin yanı sıra göz kamaştırıcı elbiseler giyenler de vardı. O isimlerden biri de Kardashian kardeşlerin doğal güzeli Kendall Jenner dı.

3
Ablalarının aksine estetiğe pek yanaşmayan dünyaca ünlü model, gecede transparan elbiseyle tüm vücut hatlarını sergiledi.

4
Ancak güzelliği ile büyülen Jenner'ın kalçasındaki değişiklik şahin bakışlı kişilerin dikkatinden kaçmadı.

5
Elbisesinin altına ten rengi iç çamaşırı tercih eden güzel modelin kalça kaldırıcı taktığı fark edildi. Kusursuzluğu ile hayran bırakan modelin bu davranışı "Ablalarına özendi" olarak yorumlandı.

6
7

Son Dakika Tül elbisesiyle kırmızı halının doğal güzeliydi! Kalçasındaki detay hayal kırıklığına uğrattı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement