Son Dakika Haberleri: Tüm Dünyanın Önyargılarını Aşmayı Başaran 5 Ünlü Çift

Tüm Dünyanın Önyargılarını Aşmayı Başaran 5 Ünlü Çift

2 ay önce

İnsanoğlu sürekli eleştirecek bir şey bulur. Dünyaca ünlü isimlerin eş seçimlerini bile! İşte çok eleştirilen 5 ünlü ve eşleri...Güzellik görecelidir. Bazen kişinin dış güzelliği çok cazip görünmeyebilir, ama kendini onun yanında mutlu ve huzurlu hissedip yanından bir an olsun ayrılmak istemeyebilirsin.

1
Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness
Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness
Hugj Jackman dünyadaki çoğu kadının rüyalarını süsleyen bir yakışıklı. Ama son 20 yıldır, kalbi Deborra-Lee'ye ait. 1990'larda tanıştıklarında çok popüler bir oyuncuydu ve Hugh, kimsenin ilişkisi hakkında ne dediğine aldırmadı. Evlendiler. Hugh Jackman, karısından 13 yaşında daha genç.
2
3
Pierce Brosnan ve Keely Shaye Smith
Pierce Brosnan ve  Keely Shaye  Smith
Nam-ı diğer adıyla 007 James Bond, gazeteci Keeley Shay ile birlikteliğiyle hala çok eleştiriliyor. Evlendiler ve 2 çocuklarıyla mutlu mesut yaşıyorlar.
4
5
Hugh Laurie ve Joe Green
Hugh Laurie ve Joe Green
80'lerin ortasında tanıştılar. Birkaç yıl arkadaş olduktan sonra romantik ilişkileri evlilikle taçlandı. Şimdi 3 çocukları var
6
7
Wladimir Klitschko ve Hayden Panettiere
Wladimir Klitschko ve Hayden Panettiere
Ünlü boksörün kendinden yaklaşık 50 santimetre daha kısa olması, çiftin gerçek duyguları geliştirmesini engellemedi. Onlar şimdi evli mutlu çocuklu!
8
9
Mark Zuckerberg ve Priscilla Chan
Mark Zuckerberg ve Priscilla Chan
Zuckerberg ve eşi Dr. Priscilla Chan, ilk kez Harvard'daki bir kardeşlik partisinde banyo için sıradayken karşılaşmışlardı. Nerden nereye. Şimdi evliler!

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü Turizm Kentinde 5000 Yıllık Hazine Bulundu! Herkes Akın Ediyor Yeşilçam'ın Hüdaverdi'sinin Son Haline Bakın! Genç Kızların Aşık Olduğu Şarkıcıdan İtiraf: Kahvaltı Niyetine Sevişiyoruz! Kraliyet Ailesi'nin Yeni Gelini , Derin Yırtmacıyla Bir Kez Daha Kuralları Yıktı! Yıllarca Çektiği Baş Ağrısını Migren Sanıyordu, Beyinciği Sarktı!