Tüm iddialar tarihe karıştı! Melisa Döngel'in gerçek aşkı ortaya çıktı - Son Dakika

Tüm iddialar tarihe karıştı! Melisa Döngel'in gerçek aşkı ortaya çıktı

02.05.2021 12:03

Son bir haftada adı Guido Senia ve Ekin Koç'la anılan Melisa Döngel, "İddialar asılsız. Hayatımda başka biri var" dedi. 21 yaşındaki güzel oyuncunun merak uyandıran sevgilisi ise bir oteller zincirinin veliahtı Deniz Şahin çıktı.

1
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'le birlikte Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan güzel oyuncu Melisa Döngel dizinin kadrosundan ayrıldı.

2
Şimdilerde özel hayatıyla gündeme gelen Döngel, aşk hayatında adeta sağ gösterip sol vurdu.
3
Son dönemin en popüler genç oyuncularından Melisa Döngel'in adı, kısa sürede iki farklı kişiyle anıldı.
4
21 yaşındaki güzel, önce Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia; birkaç gün sonra da meslektaşı Ekin Koç ile adı aşk dedikodularına karıştı.
5
Bu iki isimle de aşk yaşadığını yalanlayan Melisa Döngel, hayatında başka biri olduğunu açıkladı. Güzel oyuncunun, asıl sevgilisinin Deniz Şahin olduğu ortaya çıktı.

6
Melisa Döngel Kimdir?
 Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel, 25 Ekim 1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi'nde tamamladı. Melisa Döngel, ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Elif dizisi ile yaşadı.

7
Arka Sokaklar ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde rol alan Melisa Döngel, 1.74 metre boyunda, 54 kilo ve Akrep burcu.
8
9

Son Dakika Tüm iddialar tarihe karıştı! Melisa Döngel'in gerçek aşkı ortaya çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi
Advertisement