Tunus'ta Erdoğan'a Sevgi Seli - Son Dakika

Tunus'ta Erdoğan'a Sevgi Seli

15.09.2011 11:16

1
Başbakan Erdoğan, Mısır ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle Tunus'a gitti.
2
Resmi törenin ardından havaalanında Tunus Başbakanı el Bacı Kaid El Sebsi ile baş başa görüşen Erdoğan, devlet konuk evine geçti.

3
VIP salonu önünde toplanan yüzlerce Tunuslu; Türk, Tunus, Libya ve Filistin bayraklarını açarak Başbakan Erdoğan lehine slogan attı.
4
Yaşanan olaylardan sonra hayatın normale döndüğü Tunus'ta halkın sevgi gösterileriyle karşılanan Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Vekili Fuat el Mebazza ve Başbakan el Bacı Kaid El Sebsi ile danışmalarda bulunacak.
5
Tunuslular, Başbakan Erdoğan'ın Ortadoğu ve Arap ülkeleri üzerindeki etkilerini beğendiklerini belirtti.
6
Türkiye'nin gerek Ortadoğu gerekse Arap ülkeleri için büyük bir güç olduğunu savunan Tunuslu gençler, Erdoğan'ın ülkelerini ziyaret etmesini memnuniyetle karşıladıklarını belirttiler.
7
8

Son Dakika Tunus'ta Erdoğan'a Sevgi Seli - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor