Son Dakika Haberleri: Tunus'ta Erdoğan'a Sevgi Seli

Tunus'ta Erdoğan'a Sevgi Seli

9 yıl önce

1
Başbakan Erdoğan, Mısır ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle Tunus'a gitti.
2
Resmi törenin ardından havaalanında Tunus Başbakanı el Bacı Kaid El Sebsi ile baş başa görüşen Erdoğan, devlet konuk evine geçti.

3
VIP salonu önünde toplanan yüzlerce Tunuslu; Türk, Tunus, Libya ve Filistin bayraklarını açarak Başbakan Erdoğan lehine slogan attı.
4
Yaşanan olaylardan sonra hayatın normale döndüğü Tunus'ta halkın sevgi gösterileriyle karşılanan Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Vekili Fuat el Mebazza ve Başbakan el Bacı Kaid El Sebsi ile danışmalarda bulunacak.
5
Tunuslular, Başbakan Erdoğan'ın Ortadoğu ve Arap ülkeleri üzerindeki etkilerini beğendiklerini belirtti.
6
Türkiye'nin gerek Ortadoğu gerekse Arap ülkeleri için büyük bir güç olduğunu savunan Tunuslu gençler, Erdoğan'ın ülkelerini ziyaret etmesini memnuniyetle karşıladıklarını belirttiler.
7
8Haber Yayın Tarihi: 15.09.2011 11:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!