TURİST Resimleri

Turist Resimleri

 • 22 Ekim 2018 14:10 Bu Deliklerin İçinde Koskoca Bir Şehir Yaşıyor! Bu Deliklerin İçinde Koskoca Bir Şehir Yaşıyor! Avustralya'nın güneyinde yer alan Adelaide şehrinin 846 km kuzeyindeki bir yeraltı şehri, Coober Pedy Kasabası. Burada binlerce kişi 100 yıldır yer altında yaşıyor. Nedeni ise çok ilginç… İşte Coober Pedy Kasabası ile ilgili sizleri hayrete düşürecek ilginç bilgiler…
 • 15 Ekim 2018 11:38 Merak Edenler İçin İşte Türkiye'nin Çıplaklar Plajı Merak Edenler İçin İşte Türkiye'nin Çıplaklar Plajı Pek çok insan için bir tabu olan çıplaklık dünyanın bazı plajlarında serbest. İsteyenin çıplak bir şekilde güneşlenip denize girebildiği bu plajlara rağbet büyük... Üstelik çıplaklar plajlarının için de Türkiye'den bir yer de var. Merak edenlere duyurulur.
 • 02 Ekim 2018 15:45 Çırağan'ın Mutfağı ve Yemekteyiz'den Kovuldu, Türkiye'nin Fenomeni Oldu Çırağan'ın Mutfağı ve Yemekteyiz'den Kovuldu, Türkiye'nin Fenomeni Oldu Masterchef Murat, yarışmanın en popüleri olmayı başardı. Daha önce aşçılık yaptığı Çırağan ve sevilen yarışma programı Yemekteyiz'den kovulan Murat'ı, biraz yakından tanımaya ne dersiniz? Seneler evvel röportaj bile vermiş haberiniz yok desek?
 • 01 Ekim 2018 11:54 Şimdi Nusret Yandı! Restoranındaki ‘Ateşli Şov'da Ağır Yaralanan Kadın, Fenomen Çıktı! Şimdi Nusret Yandı! Restoranındaki ‘Ateşli Şov'da Ağır Yaralanan Kadın, Fenomen Çıktı! Ünlü et restoranı Nusret'in, İstanbul Etiler'deki şubesinde eğlence amacıyla yapılan ateşli gösteride yanan müşterilerden biri ünlü bir isim çıktı.
 • 27 Eylül 2018 10:45 İngilizler, Skripal zanlısının gerçek kimliğini tespit etti! Putin Çok Kızacak İngilizler, Skripal zanlısının gerçek kimliğini tespit etti! Putin Çok Kızacak İngiliz basını, Skripal ve kızının zehirlenmesi ile ilgili olay yaratacak fotoğraflara yer verdi. Zanlının Rus istihbarat servisi GRU mensubu yüksek rütbeli Albay Anatoliy Çepiga olduğu iddia ediliyor.
 • 29 Ağustos 2018 08:06 Türkiye'nin En Güzel İşi: Hem Geziyor, Hem 30 Bin Lira Maaş Alıyor Türkiye'nin En Güzel İşi: Hem Geziyor, Hem 30 Bin Lira Maaş Alıyor Muğla'nın Ortaca ilçesinde başlatılan ‘Türkiye'nin En İyi İşi Projesi' çerçevesinde 30 bin lira ücret karşılığında bölgeyi tanıtmak için çalışmalar yürüten profesyonel turist Efe Tanay, yöredeki koyları, antik kentleri gezip tatil deneyimlerini sosyal medyada paylaşıyor.
 • 22 Ağustos 2018 16:20 9 Günlük Bayram Tatili Yüzünden Burada Nüfus 10 Katına Çıktı! 9 Günlük Bayram Tatili Yüzünden Burada Nüfus 10 Katına Çıktı! Muğla'nın Marmaris ilçesinde Kurban Bayramı tatilinde konaklama tesislerini dolduran tatilciler, turizmcilerin yüzünü güldürdü.
 • 10 Ağustos 2018 15:09 Dolar ve Euro Neye Göre Yükselir? Neye Göre Düşer? Dolar ve Euro Neye Göre Yükselir? Neye Göre Düşer? Dolar, euro yükseliyor! Öyle bir yükseliyor ki biz doları hiç böyle görmedik! 6,30 TL'yi aşan dolar olur mu hiç? Oldu! Euro ise bugün 7 TL'yi görerek rekorunu tazeledi. Döviz önünü alamadığımız hızda yükseliyor. Peki neden yükseliyor?
 • 02 Ağustos 2018 11:29 Dev Ellerin Taşıdığı Köprü Turist Akınına Uğruyor Dev Ellerin Taşıdığı Köprü Turist Akınına Uğruyor Vietnam'ın Da Nang şehrindeki köprü yerli ve yabancı turistleri şaşırtıyor. Her yıl 1 buçuk milyon kişinin ziyaret ettiği taştan ellerin tuttuğu köprü deniz seviyesinden bin 400 metre yükseklikte bulunuyor. Köprünün tasarımcısı ve yapımcısı olan TA CORPORATION isimli peyzaj mimarlığı şirketi eller hakkındaki gerçeği anlattı.
 • 21 Temmuz 2018 11:33 Kim Milyoner Olmak İster'de İlginç Sorular Kim Milyoner Olmak İster'de İlginç Sorular En çok izlenen programlardan olan Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan ilginç sorular hem yarışmacıları hem de izleyenleri zorluyor. Bazıları Binlerce lira kazanırken bazıları ise ilk soruda eleniyor. İşte zaman zaman ilginç kimi zaman ise ters köşeye yatıran soruların çıktığı 'Kim Milyoner Olmak İster'in dikkat çeken bölümleri...
 • 07 Temmuz 2018 08:42 Hayatını Kurtardığı 10 Metrelik Piton Boğmaya Çalıştı! İşte Hayvanlar Aleminin Unutulmaz Saldırıları Hayatını Kurtardığı 10 Metrelik Piton Boğmaya Çalıştı! İşte Hayvanlar Aleminin Unutulmaz Saldırıları Yan yana gelme hayali bile sizi korkutan canlılarla baş başa kaldığınızı düşünün. Düşüncesi bile ürkütücü! Kimi boğa güreşçisi, kimi hayvanat bahçesini ziyaret eden bir turist. İşte hayvanlar aleminin gelmiş geçmiş en büyük saldırıları...