Turizm cennetinde skandal! Giydiği bikini yüzünden gözaltına alındı - Son Dakika

Turizm cennetinde skandal! Giydiği bikini yüzünden gözaltına alındı

15.10.2019 08:17

Filipinler'deki Boracay Adası'nda erkek arkadaşı ile tatilde olan 26 yaşındaki Lin Tzu Ting, ipli bikinisiyle ortalığı birbirine kattı.

1
Lin Tzu Ting ve sevgilisi, son dönemlerin meşhur tatil konumu olan Filipinler'deki Boracay Adası'nda tatile çıktı. Katolik nüfusun yoğun olduğu ülkede halk, dini ritüellere saygılı olmanızı bekler. Gündelik hayatta herhangi bir sınırlama olmasa da Müslüman halkın da yaşadığı bu bölgede biraz daha dikkatli giyinmeniz de tavsiye edilir.
2
Ting ve sevgilisi için sıkıntı gittikleri Puka Plajı'nın yönetimine gelen şikayetlerle başladı. Ting, oldukça cesur bikinisiyle göze batmaya başladı. Çünkü bikinisi neredeyse yok gibiydi.

3
Halk Lin Tzu Ting'nin ipli bikinisiyle neredeyse çıplak gezmesinden rahatsız oldu.
4
Para cezası verildi!
Para cezası verildi!
Yabancı turistlerin ülkenin kültürüne saygı göstermesi gerektiğini savunan polis yetkilileri, genç kadını sorguya aldı. Sonrasında 2 bin 500 peso (283 TL) para cezasına çarptırılıp serbest bırakıldı.

YORUMLAR (27)
  • 230 pesato umbrella : PULİS müdahele etmiş.bu kıyafet değil teşhirdir.yanında ki zırzop hiç rahatsız olmamış.kendi ülkesinde böyle gezebilir mi.insanları tahrik için her yolu deniyorlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Turizm cennetinde skandal! Giydiği bikini yüzünden gözaltına alındı - Son Dakika


Advertisement