Son Dakika Haberleri: Turizmin cennetinde skandal! 5 kadın 1 erkek çırılçıplak yakalandı

Turizmin cennetinde skandal! 5 kadın 1 erkek çırılçıplak yakalandı

2 ay önce

Tayland'ın ünlü turistik adası Krabi'deki bir plajda gece yarısı denize çıplak giren 5 kadın 1 erkek turist yakalandı.

1
Tayland'da gece yarısı yüzmek için çırılçıplak soyunan Avustralya, İspanya, İngiliz ve Japonya'dan gelen 6 İngiliz turist, Krabi halkını öfkelendirdi. 17-20 yaş grubundan 6 turiste polis müdahale etti. Deniz kenarından alınan 6 turist kıyafetlerinin olduğu yere kadar çıplak halde yürütüldü.
2
Beş kadın ve bir erkek umutsuzca üstlerini elleriyle kapatarak yürümek zorunda kaldı. Yerel halk, gece yarısı sahilde çırılçıplak yürüyen turistleri videoya kaydetti.
3
Yerel halk, gece yarısı sahilde çırılçıplak yürüyen turistleri videoya kaydetti. Çıplak yüzücüler halka açık bir plajda çıplak denize girdikleri için karakola götürüldüler ve kişibaşı 500 Tayland bahtı (16 dolar) ödemek zorunda kaldılar.
4
Polis, grupta sekiz kişinin bulunduğunu ve sadece altısının çırılçıplak denize girdiğini ekledi.
5
Polis, gelecekte tekrar böyle bir davranışı tekrar etmemelerini sağladığını doğruladı ve grup halktan özür diledi.


Haber Yayın Tarihi: 18.07.2019 11:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sağlık bakanlığı listeyi yayınladı: Bu kozmetik ürünlerini sakın almayın! İçişleri Bakanlığı açıkladı! Diyarbakır, Van ve Mardin Belediye Başkanları bu yüzden görevden alındı +18 film yönetmenliğine soyunan ünlü oyuncudan üstsüz pozlar! Kimi soyundu, kimi kendinden geçti! Kıbrıs'ta eğlencenin dozu fena kaçtı Eminönü esnafı yaralarını sarmaya devam ediyor! Selden zarar gören binlerce ayakkabı Yenikapı'da kurumaya bırakıldı