Turizmin cennetinde skandal! 5 kadın 1 erkek çırılçıplak yakalandı - Son Dakika

Turizmin cennetinde skandal! 5 kadın 1 erkek çırılçıplak yakalandı

18.07.2019 11:56

Tayland'ın ünlü turistik adası Krabi'deki bir plajda gece yarısı denize çıplak giren 5 kadın 1 erkek turist yakalandı.

1
Tayland'da gece yarısı yüzmek için çırılçıplak soyunan Avustralya, İspanya, İngiliz ve Japonya'dan gelen 6 İngiliz turist, Krabi halkını öfkelendirdi. 17-20 yaş grubundan 6 turiste polis müdahale etti. Deniz kenarından alınan 6 turist kıyafetlerinin olduğu yere kadar çıplak halde yürütüldü.
2
Beş kadın ve bir erkek umutsuzca üstlerini elleriyle kapatarak yürümek zorunda kaldı. Yerel halk, gece yarısı sahilde çırılçıplak yürüyen turistleri videoya kaydetti.
3
Yerel halk, gece yarısı sahilde çırılçıplak yürüyen turistleri videoya kaydetti. Çıplak yüzücüler halka açık bir plajda çıplak denize girdikleri için karakola götürüldüler ve kişibaşı 500 Tayland bahtı (16 dolar) ödemek zorunda kaldılar.
4
Polis, grupta sekiz kişinin bulunduğunu ve sadece altısının çırılçıplak denize girdiğini ekledi.
5
Polis, gelecekte tekrar böyle bir davranışı tekrar etmemelerini sağladığını doğruladı ve grup halktan özür diledi.

Son Dakika Turizmin cennetinde skandal! 5 kadın 1 erkek çırılçıplak yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı