Türkiye'de gündemden düşmeyen Karius'un sevgilisi, yeni mesleğiyle herkese ters köşe yaptı - Son Dakika

Türkiye'de gündemden düşmeyen Karius'un sevgilisi, yeni mesleğiyle herkese ters köşe yaptı

09.10.2020 14:26

Geçtiğimiz yıl Beşiktaş'ın kalesini koruyan Alman futbolcu Loris Karius'un sevgilisi Sophia Thomalla, 'Love Island'ın benzeri olan programda sunuculuk yapacak.

1
Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinin dikkatini çekmeyi her daim başaran Beşiktaş'ın eski 'yenge'si Sophia Thomalla, aldığı son kararla sevenlerini şaşırttı.

2
Karius ile bir dargın bir barışık yürüttüğü ilişkileriyle sık sık gündeme gelen model, moda çekimlerinden sonra da şimdi televizyon şovuna hazırlanıyor.

3
İngiltere ve civar ülkelerde büyük bir beğeni ile takip edilen reality şov 'Love Island'ın muadili niteliğindeki programla anlaşan Sophia Thomalla, sevenlerini şaşırttı.
4
Karius ile birlikte olmasına rağmen kadın ve erkeklerin birbirlerini puanlayıp vakit geçirdiği bir program ile anlaşan Thomalla'nın bu kararından sonra ünlü futbolcu ile ayrıldığı dedikoduları ortaya çıktı.
5
İlişkisini noktalamadan erkeklerle randevu gerçekleştireceği bir programa katılması eleştirilen güzelle ilgili gerçek bugün ortaya çıktı.
6
Çekimleri Yunanistan'da gerçekleştirilecek olan programda yarışmacı olarak değil sunucu olarak katılacağı açıklanan Sophia Thomalla, kısa süre içinde komşu ülkeye gelerek ilk sunuculuk deneyimi için kamera karşısına geçecek.
7
Karius Beşiktaş'ta mücadele ederken yaşantısının çoğunu ülkesinde geçiren ve ara sıra İstanbul'a gelen Sophia Thomalla, ünlü futbolcunun ülkesinde takım bulmasının ardından aylar sürecek program için yine sevgilisinden ayrı kalacak.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Türkiye'de gündemden düşmeyen Karius'un sevgilisi, yeni mesleğiyle herkese ters köşe yaptı - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar