Türkiye'den ve Dünyadan Tuhaf Haberler - Son Dakika

Türkiye'den ve Dünyadan Tuhaf Haberler

5 yıl önce

1
İşte Türkiye'den ve dünyadan tuhaf haberler... New York'ta yaşayan bir psikoloji öğrencisi genç kız boş odasını bir marangoza kiralar. Amacı onunla konuşup, adamın davranışlarını incelemektir. Ama iki hafta sonra marangoz genç kızı bir balta ile parçalar.

2
Fransa'nın kuzeyinde Calais ve Amiens şehirleri arasında seyir halinde olan yolcu trenininde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Görüntüleri trendeki diğer yolcular paylaşınca ortaya çıktı.

3
Tuvalete giren genç adam telefonunu klozete düşürdü. Herkesi şaşkına çeviren olay bundan sonra yaşandı. Hemen hamle yaparak tuvalet deliğinden telefonunu almaya çalışan genç adam büyük bir şok yaşadı.

4
Genç adamın bir türlü tuvaletten kolunu çıkaramadı. Çaresizce yardım gelmesini bekleyen adam için tren durduruldu.

5
Saaatlerce süren uğraş sonucu klozet yerinden söküldü ve genç adam hastaneye böyle kaldırıldı.

6
ABD'nin Ohio eyaletinde sıradışı bir cenaze töreni gerçekleştirildi.

7
82 yaşında akciğer kanserinden yaşamını yitiren Billy Standley, onu son isteğini yerine getirdi ve, çok sevdiği 1967 model Harley Davidson motosikleti üzerinde gömüldü.

8
Bunu yapabilmek için Standley mumyalandı ve cam bir tabut içinde gömüldü.

9
Klozetten piton çıkarsa ne olur?

10
Bir aile tam bunu yaşadı.

11
İnternette yayınlanan fotoğraflar hakkında detaylı bir bilgi verilmedi.

12
Ancak fotoğrafların ne kadar korkutucu olduğu bir gerçek...

13
ingiltere'de Katolik bir rahip barda striptizlik yapan evli sevgilisi için çalıştığı kiliseden tarihi değeri bulunan eşyaları çaldı. Çalınan eşyaların değeri 300 bin İngiliz Sterlini (yaklaşık 780 bin YTL) 30 yaşındaki stripzcinin rahibin yatağında çekilmiş çıplak fotoğrafları bulundu. Bunun üzerine evli kadın sevgilisi için, “O benim için bir amca gibi. Beni her zaman korur. Aramızda bir cinsellik asla olmadı, o sadece kaybolmuş bir ruh” dedi. Rahip sayesinde striptizci yabancı ülkelere tatile gitti, en kaliteli viskileri içti, en pahalı restoranlarda yemek yedi ve en ünlü moda tasarımcılarının kıyafetlerini giydi.

14
Exxon'a ait bir petrol tankeri Kanada açıklarında battıktan sonra, iki tane deniz ayısı 80000 dolar harcanarak temizlenmiş ve büyük bir törenle denize bırakıldı. Tam 2 dakika sonra herkesin gözleri önünde bir mavi balina deniz ayılarını yedi.

15
Fransız ordusu , askerlerin mayın tarlalarında yürüyebilmelerini sağlayan patlamaya dayanıklı botlar icat etti.Fakat botlar o kadar ağır ve içinde yürünmesi o kadar zordu ki , askerler mayınlarla havaya uçmadan önce pusuya yatan düşman askerleri tarafından vuruluyorlardı.

16
Beş kocalı Verma Hindistan'ın kuzeyindeki Dehradun şehrinde yaşayan 21 yaşındaki Rajo Verma'nın tam beş kocası var. Ve bu beş adam kardeş. Verma, ilk olarak görücü usulüyle 21 yaşındaki Guddu ile evlenmiş, ancak daha sonra damadın dört kardeşi de genç kadınla ilişki yaşamaya başlamış. Şimdi tek odalı bir evde birlikte yaşayan ailenin bir de oğlu var. Rajo Verma ‘'Çocuğun babasının kim olduğunu bilmiyorum, ancak bunun bir önemi de yok'' diyor.

17
İskoç The Express Gazetesi'nin haberine göre, gece kulübünün kadınlar tuvaletinde bulunan aynaları çift taraflı olduğu ve arka taraftaki erkekler tuvaletinin aynasından kadınların izlenebildiği belirtildi.

18
Askmen Türkiye'nin haberine göre, polislerde bulunan ve sorguda kullanılan çift taraflı ayna tipi cam olduğunu reddetmeyen kulüp haklarında konuşulması için böyle bir tasarım yaptıklarını açıkladı.

19
Kadınlar tuvaletinden erkeklerin tuvaletinin izlenemediğini söyleyen kulübün müdavimlerinden bir kadın, "Bu kadınları cinsellik objesi olarak gören erkeklerin bir ürünüdür ve bu kulübe bir daha asla uğramayacağım" dedi.

20
Ünlü kulübe İnsan Hakları Federasyonu tarafından dava açıldı.

21
Amerikalı Barbara Soper ve eşi Chad, az rastlanan bir olay yaşadı.

22
3 çocuk sahibi genç çiftin bebeklerinin doğum tarihleri oldukça ilginç...

23
İlk çocukları 08.08.08 tarihinde, ikinci çocukları 09.09.09 ve son olarak ailenin en küçük üyesi de 10.10.10 doğum tarihi ile dikkat çekiyorlar.

24
Çin'in güneyindeki Guangxi eyaletinde kaza yapan bir otobüs şoförü, kırılan camını naylonla kapatarak yolcularıyla birlikte yoluna böyle devam etti.

25
Yolcu ve diğer araçların güvenliğini büyük tehlikeye atarak ilerleyen yataklı otobüs...

26
Otobanda kilometrelerce ilerledikten sonra devriye ekibi tarafından fark edildi.

27
Otobüs şoförü polis tarafından gözaltına alınırken, internette yayılan fotoğraflar binlerce yorum çekti.

28
Ekonomik krizden etkilenen Güney Kıbrıslı erkekler, ilginç bir teste tabi tutuldu. 3 saat seksi kıyafetle bekleyen Rosalinda, erkekleri test etti.

29
Ancak kendisine sadece 8 erkek yardımcı olunca şok geçirdi. "Rosalinda" lakaplı "Showbiz" adlı TV programı sunucusu, erkekleri denemek istedi. Bunun için seksi kıyafet giyerek trafiğe çıktı.

30
Güzel yıldız, Limasol ve Lefkoşa arasında bulunan Pareklisia yolunda, aracının tekeri patlamış gibi yaptı. Erkeklerin seksi kıyafetinden etkileneceğini düşündü. Ancak beklediği gibi olmadı.

31
Güney Afrika'da 8 yaşındaki Sanele Masilela, 61 yaşındaki ve 5 çocuk annesi Helen Shabangu ile evlenmişti.

32
Küçük çocuk yaptığı açıklamada “Kendimi Helen'e uygun bir koca olarak hissediyorum. Evlendiğim gün harika bir gündü. Nasıl bir gün olacağını hayal etmiştim ve tam da istediğim gibi oldu. Arkadaşlarım evli olmamın çok eğlenceli olduğunu düşünüyor fakat ben kendimi bir koca gibi hissediyorum” dedi.

33
Çift birlikte yaşamıyor fakat küçük çocuğun eşi Helen genellikle akşam yemeklerine eve çağrılıyor. Daha önceki evliliğinden 5 çocuğu olan Helen ise yapılan düğünü savunarak, “Ben yanlış yaptığımızı düşünmüyorum. Bu bizim kültürümüzde olan bir şey. Atalarımız bizden bir şey istediğinde bunu yerine getirmeliyiz. Diğer insanların bunu anlayacağını zannetmiyorum” dedi.

34
Helen'in 65 yaşındaki gerçek eşi ise bu evliliğe karşı çıkmadığını ifade ederek, “Ben ve çocuklarım bundan mutluyuz” dedi.

35
Daily Mail'in haberine göre, Birmingham Havaalanı'na 70 kilometre mesafede bir kampa park ettiği sabit karavanında iki çocuğuyla birlikte yaşayan 52 yaşındaki Caroline Guy, geçen Pazar günü karavanının tavanından gelen büyük bir patlamayla sarsıldı.

36
Caroline Guy başını kaldırdığında tavanda kırk santimetre çapında bir delikle karşılaştı.

37
Çocuklarıyla birlikte tavandan düşen parçaları toplayan Bayan Guy, neredeyse canına mal olacak olan bu nesnelerin buz parçaları olduğunu görerek bir kısmını buzdolabına koydu.

38
Ancak dışarıda kalan buz parçaları eriyince Caroline Guy hayatının sürpriziyle karşılaştı.

39
Durumu araştıran Bayan Guy bu parçaların uçaktan düşen insan dışkıları olduğunu öğrendi.

40
İngiltere Sivil Havacılık Dairesi, uçaklardan zaman zaman bu tür donmuş dışkı parçalarının düşmesinin normal olduğunu duyurdu.

41
Uçakların yükselmesi sırasında tuvaletlerdeki dışkıların donduğunu belirten bir yetkili, uçağın alçalmasıyla donmuş parçaların yeniden sıvı hale gelerek uçaktan sızdığını bildirdi.

42
Otobüsün muavini şehirler arası seferinde koyduğu filme dikkat etmeyince...

43
Şili'de bir şehirlerarası otobüste film skandalı yaşandı.

44
Otobüsteki yolcular muavinin koyduğu filmi izlemeye başlayınca olay patlak verdi.

45
Bir süre normal bir film gibi izledikleri video cinsel içerikli film çıktı. Koyduğu filmi önce fark etmeyen muavin kafasını kaldırdığında hayatının en kötü anını yaşadı. Telaşla videoyu durduran adamın işten atılıp atılmadığı bilinmiyor. Otobüste yaşanan ilginç anlar ise bir yolcu tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

46
Brezilya'da bir adam karısının kendisini oral cinsellikle zehirleyerek öldürmeye çalıştığını iddia etti. İddiaya göre adamın karısı cinsel organına zehirli bir madde sürerek kocasına oral cinsellik yapmak istediğini söyledi.

47
Yerel basının haberlerine göre kocası ise karısının baştan çıkarıcı sözlerine aldanıp, talebini yerine getirecekken kötü kokuları fark etti. Hemen yatak odasını terk eden adam karısını alıp Sao Jose do Rito Preto'daki hastaneye gitti. Daily Mirrior'da yer alan habere göre burada yapılan tetkikler sonrası sürülen maddenin zehirli olmadığı ortaya çıktı.

48
Çin'in Wuhan şehrinde yaşayan çöpçü kadının hikayesini duyanlar şaşırıp kalıyor.

49
Yu Youzhen isimli çöpçü kadın aslında bir milyarder.

50
53 yaşındaki Youzhen, emlakçılık sektöründe yıllarca çalışarak tam 228 milyon dolar biriktirdi.

51
Ancak zenginlik onu mutlu etmeye yetmedi.

52
İhmal ettiği çocuklarının kötü alışkanlıklar edindiği gören Youzhen, radikal bir karar aldı.

53
Youzhen sahip olduğu herşeyi bir kenara bırakarak çöpçülük yapmaya başladı. Amacı çocuklarına parayla saadet olmayacağını göstermekti. Youzhen 1998 yılından beri sokaklarda temizlik yapıyor.

54
Kadınların saatlerce çektiği acıya sadece iki saat dayanabildiler.

55
Hollanda'daki bir televizyon programında Dennis Storm ve Valerio Zena isimli iki kafadar, kadınların doğum sırasında çektikleri acıları yaşamaya gönüllü oldular.

56
Bir televizyon programı için ‘doğum sancısı'nı kameralar karşısında yaşayan Dennis Storm ve Valerio Zena, çok zor anlar yaşadı.

57
Özel olarak hazırlanmış, doğum sırasındaki kasılmaları simule eden cihaza bağlanan iki arkadaş iki saat boyunca acı acı kıvrandı.

58
İki saatin sonunda çektikleri ağrıların neye benzediği sorulan iki çılgın adam, doğumun işkenceye benzediğini ve insanın çocuk yapıp yapmamayı sorgulayabileceğini belirttiler.

59
İşaretler hayvanların sağ veya sol yanına rastgele işlenmiş. Ülke genelinde 100'den fazla koyunda bu işarete rastlandı.

60
Çiftçiler ise bunun "hasat çemberi"ne benzediğini söylüyor.

61
Daily Mail gazetesine konuşan çiftçi Ros Turner yoldan geçenlerin koyunları görünce durduğunu söyledi.

62
Turnet şöyle konuştu: "Gördüklerine inanamıyorlar. Bize neler olduğunu soruyorlar. Koyunlarda herhangi bir hastalık da görmedik. Rastgele seçiliyorlar ve bu işaretle dolaşıyorlar"

63
Çinliler bir ilki denediler, betondan gemi yaptılar. Yüzdüremeyeceklerini anlayınca da karada çürüttüler. Şimdi o gemi tamamen kaldırılıyor.

64
Dünyanın en büyük beton gemisi olarak 1974 yılında inşa edilen yapının ilginç bir hikayesi var.

65
Çelik sıkıntısı sebebiyle dönemin yöneticileri tarafından yaptırılan 3 bin tonluk dev gemi, daha sonra işletme maliyetlerinin çok fazla olacağı gerekçesiyle karada bırakılmış.

66
Gu Tian ismindeki geminin karada tutulmasıyla Fuzhou şehrine turist getirmesi planlanırken, dev yapı ancak evsizlere barınak olabilmiş.

67
Akşam yemeği için bir eve davet edilen misafir, yemek odasında gördüğü manzara karşısında şok oldu.

68
Şok edici fotoğraflar, "sweete_d" kullanıcı adı ve "Akşam yemeğine davet edildim. Önceden hiç uyarılmamıştım" başlığıyla Reddit'e gönderildi.

69
Hayvan katliamının boyutu, misafirin olayın fotoğrafını çekmesiyle ortaya çıktı.

70
Evde yüzlerce hayvanın doldurulmuş bedenlerinin olduğu görüldü. Adamın her 6 haftada bir Afrika'ya giderek ava çıktığı bildirildi. Ev sahibinin ismi ve evin nerede olduğu açıklanmadı.

71
Çin'de bulunan Songziniao hastanesi çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için 'cinsellik koğuşu' adını verdiği hastane odalarını geceliği 140 dolardan kiralamaya başladı.

72
Wuhan şehrinde yer alan bu hastanenin odaları 'doğurganlığı arttırmak için' dizayn edilmiş.

73
Hastane adına açıklama yapan bir yetkili 'çocuk sahibi olamadığı için bize gelen çiftlere en iyi çözümün bu olduğunu düşündük' diye konuşuyor. Aynı yetkili ayrıca 2012 yılında tedavi için gelen bir hastanın 'eşinin cinsel organıyla göbek deliğini karıştırdığı' için çocuk sahibi olamadığını da belirtiyor...

74
DÜNYADAN EN İLGİNÇ FOTOĞRAFLAR/ Dünyanın farklı yerlerinden toplanan bu kareler şaşırtıyor, güldürüyor, düşündürüyor. İşte keyifle tıklayacağınız birbirinden ilginç fotoğraflar...

75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227

Haber Yayın Tarihi: 30.04.2015 10:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri