Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti - Son Dakika

Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti

25.10.2020 10:04

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin YouTube üzerinden yayınlanan Sorgu Sual programına katıldı. Programda genel kültür soruları karşısında zorlanan Şahin yayını terk etti. Ünlü modelin Fahrettin Koca'yı tanımaması şaşırttı.

1
Son döndemde verdiği partilerle salgın kurallarını hiçe saydığı için tepki çeken Türkiye 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN TÜRK'te yayınlanan 'Sorgu Sual' programında zor anlar yaşayarak stüdyoyu terk etti.

2
21 yaşındaki model, 'İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?', 'Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?' ve 'Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?' sorularına sinirlenip, yayını bıraktı.
3
Sakinleşip geri gelen Şahin'in, "Fahrettin Koca'yı (Sağlık Bakanı) tanıyor musunuz?" sorusunu ise "Pas" diyerek, yanıtlamaması şaşırttı.
4
Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir projede yarı İngilizce yarı Türkçe konuştuğu için eleştirilen Şahin, "Sosyal medyayı aktif olarak hep İngilizce kullanıyordum. Miss Turkey'den sonra da bu böyle devam etti. Neysem oyum. Türklüğümle gurur duyuyorum, ama Türk halkını da mutlu etmek için değişmem" dedi.
5
Ünlü model, sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın, "Koronavirüs nezle gibi bir şey abartmaya gerek yok" sözlerine ise katılmadığını belirtti.

6
Ünlü model, "Hayır katılmıyorum tabii. Belki ben onun açıklama yapmasını istememişimdir ama o açıklama yapmıştır. Onun açıklama yapmasına saygı duyarak kendi tercihimle uzaklaşmış olabilirim" diye konuştu.
7
Öte yandan yayını izleyen bazı kullanıcılar, programda Şahin'in fazla üzerine gidildiğini, soruların tamamının genel kültür ağırlıklı olduğunu ve diğer konuklara böyle bir şey yapılmadığını öne sürerek tepki gösterdi.

Son Dakika Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement