Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin Doğal Güzelleri

Türkiye'nin Doğal Güzelleri

8 yıl önce

1
Sanat ve cemiyet hayatının kadınları arasında estetiksiz bulmak neredeyse imkansız gibi. Ama yiğidi öldürüp hakkını da yememek lazım. Hiç estetik yaptırmayan doğal güzeller de yok değil. Hafta sonu dergisi sanat ve sosyete dünyasının doğal güzellerini derledi. İşte o ünlüler..
2
Türk sinemasının Altın Portakal sahibi genç yıldızlarından Özgü Namal, çocuksu güzelliğiyle dikkat çekiyor.
3
4
5
Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, hiç estetik yaptırmadan da güzel olunabileceğini kanıtlıyor. Abartılı makyaj sevmeyen Karaibrahimgil duru bir güzelliğe sahip.
6
7
8
TV'nin sevilen dizilerinden Elveda Rumeli'de oynayan Berrak Tüzünataç bugüne kadar hiç estetik operasyon geçirmedi.
9
10
11
Koyu renk saçları ve yeşile bakan ela gözleriyle sade güzelliğin simgesi Tuba Büyüküstün.
12
13
14
Sarı saçları ve mavi gözleriyle Tuba Ünsal estetiksiz güzelliğin simgelerinden.
15
16
17
2002'nin dünya güzeli seçilen Azra Akın için fazla söze gerek yok.
18
19
20
Eda Taşpınar.. Düzgün fiziği ve güzelliği ortada... Üstelik o bir moda ikonu. Bu kusursuz görüntüsünü ise düzenli spor yapmasına borçlu.
21
22
23
Türk sinemasının başarılı oyuncularından Nurgül Yeşilçay, kelimenin tam anlamıyla Türk tipi bir güzel. Elbette o da estetiksiz.
24
25
26
1983 yılında Türkiye güzeli seçilen Avşar aradan geçen bunca yılda güzelliğinden bir şey kaybetmedi. 40'lı yaşlarının ikinci yarısında ve kendi kuşağı için bir güzellik sembolü.
27
28
29
30
Güzelliğini annesinden alan Bergüzar Korel de doğal güzellerden.
31

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti Kıyıya Vuran Balinanın İçinden Çıkanlar Herkesi Şoke Etti Söz Dizisinin Yavuz'u, Eski Mesleğiyle Nereden Nereye Dedirtiyor Dünyanın En Büyük Cinsel İlişki Partisini Planlıyor: Hedef 1000 Kişi! Bacak Ağrılarınızın Nedeni 'Huzursuz Bacak Sendromu' Olabilir!