Türkiye'nin Dört Bir Yanından Avrasya Tüneli İçin Geldiler - Son Dakika

Türkiye'nin Dört Bir Yanından Avrasya Tüneli İçin Geldiler

20.12.2016 15:34

1
Mühendislik harikası olarak gösterilen ve iki yakayı deniz altından bağlayacak olan Avrasya Tüneli'nin açılışına dakikalar kala Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen vatandaşlar açılışının yapılacağı alanı tıklım tıklım doldurdu.

2
Alanı dolduran vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla "Vatan Sana Canım Feda" sloganları attı.

3
Törene asker kıyafetiyle gelen Cemalettin Kaymakçı, "Geçen hafta verdiğimiz şehitlerden sonra biz bu kıyafetleri aldık ve giydik. Her gün düzenli olarak da Şehitler Tepesi'nde nöbet tutuyoruz. Bugün devasal bir yatırımın açılışı var, biz büyüdükçe düşmanlarımız çoğalıyor. Düşmanlarımız çatlasın diyoruz" dedi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Türkiye'nin Dört Bir Yanından Avrasya Tüneli İçin Geldiler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş