Türkiye'nin En güzel kızı seçiliyor - Son Dakika

Türkiye'nin En güzel kızı seçiliyor

20.05.2013 09:15

Star'ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013'de yarışacak 20 güzel İstanbul'da yapılan seçmelerin ardından belirlendi.

1
Türkiye'nin en güzel kızı seçiliyor.
2
Star'ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013'de yarışacak 20 güzel İstanbul'da yapılan seçmelerin ardından belirlendi.
3
Güzeller şimdi zorlu ve bir o kadar da yorucu bir hazırlık dönemine girdi.
4
Önce basın toplantısında ilk kez kameralar karşısına çıkan güzeller, sonra fotoğraf çekimi için stüdyoya girdi.
5
Seçmelerin ardından hazırlıklara ara vermeden başlayan güzeller, önce basın toplantısı için sabah 07:00'den itibaren Çırağan Sarayı'nda hazırlıklıklara başladı
6
Elidor saç ve makyaj uzmanları 20 asıl, üç yedek yarışmacıyı basın buluşmasına hazırladı. Ardından ilk yürüyüş ve duruş derslerini aldılar.
7
Yoğun bir katılımın olduğu basın toplantısında kameralar karşısına çıktılar. Törenin sonunda ise Çırağan Sarayı'nın merdivenlerinde fotoğrafçı Mustafa Kızıl'ın objektiflerine poz verdiler.
8
Türkiye Güzeli adayları heyecanlarını üzerinden atamadan soluğu Star'ın fotoğraf stüdyolarında aldılar. Güzellere nasıl fotoğraf vermeleri gerektiğini fotoğrafçı Mustafa Kızıl anlattı.
9
Gece yarılarına kadar süren çekimlerin kamera arkasında ilginç kareler ortaya çıktı. İlk fotoğraf heyecanı, meraklı bakışlar, saç, makyaj hazırlıkları, yorgunluktan kapanan gözler kamera arkası objektiflerine yakalandı.
10
Elidor Miss Turkey, 31 Mayıs Cuma akşamı İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek ve Star'dan canlı yayınlanacak.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Türkiye'nin En güzel kızı seçiliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular