Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin En güzel kızı seçiliyor

Türkiye'nin En güzel kızı seçiliyor

7 yıl önce

Star'ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013'de yarışacak 20 güzel İstanbul'da yapılan seçmelerin ardından belirlendi.

1
Türkiye'nin en güzel kızı seçiliyor.
2
Star'ın düzenlediği Elidor Miss Turkey 2013'de yarışacak 20 güzel İstanbul'da yapılan seçmelerin ardından belirlendi.
3
Güzeller şimdi zorlu ve bir o kadar da yorucu bir hazırlık dönemine girdi.
4
Önce basın toplantısında ilk kez kameralar karşısına çıkan güzeller, sonra fotoğraf çekimi için stüdyoya girdi.
5
Seçmelerin ardından hazırlıklara ara vermeden başlayan güzeller, önce basın toplantısı için sabah 07:00'den itibaren Çırağan Sarayı'nda hazırlıklıklara başladı
6
Elidor saç ve makyaj uzmanları 20 asıl, üç yedek yarışmacıyı basın buluşmasına hazırladı. Ardından ilk yürüyüş ve duruş derslerini aldılar.
7
Yoğun bir katılımın olduğu basın toplantısında kameralar karşısına çıktılar. Törenin sonunda ise Çırağan Sarayı'nın merdivenlerinde fotoğrafçı Mustafa Kızıl'ın objektiflerine poz verdiler.
8
Türkiye Güzeli adayları heyecanlarını üzerinden atamadan soluğu Star'ın fotoğraf stüdyolarında aldılar. Güzellere nasıl fotoğraf vermeleri gerektiğini fotoğrafçı Mustafa Kızıl anlattı.
9
Gece yarılarına kadar süren çekimlerin kamera arkasında ilginç kareler ortaya çıktı. İlk fotoğraf heyecanı, meraklı bakışlar, saç, makyaj hazırlıkları, yorgunluktan kapanan gözler kamera arkası objektiflerine yakalandı.
10
Elidor Miss Turkey, 31 Mayıs Cuma akşamı İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek ve Star'dan canlı yayınlanacak.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 20.05.2013 09:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin