Türkiye'nin En Kapsamlı Kahvaltısı 13-14 Mayıs'da Sirkeci Garı'nda - Son Dakika

Türkiye'nin En Kapsamlı Kahvaltısı 13-14 Mayıs'da Sirkeci Garı'nda

10.05.2017 12:57

Kahvaltıya dair tüm lezzetleri ve ürünleri bir araya getiren Breakfast Kahvaltı Festivali, mükellef kahvaltı sunumlarıyla 13-14 Mayıs'ta tarihi Sirkeci Garı'nda gerçekleşecek.

1
Ege, Karadeniz kahvaltılarından Akdeniz'in sağlıklı içeceklerine, Gaziantep'in katmerine değin yöresel kahvaltılıklar… Klasik kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi birbirinden lezzetli zeytinler, peynirler ve reçeller... Geniş bir şekilde yer alan organik, glutensiz, vegan, vejetaryen ve çocuklara yönelik kahvaltılıklar... Özel şeflerden gurme lezzet alanları, sunumlar ve tadımlar...

2
13-14 Mayıs'ta, tarihi Sirkeci Garı'nda düzenlenecek Breakfast Kahvaltı Festivali süresince çalışma atölyeleri, eğitimler ve ünlü şeflerle kahvaltı şovları düzenleniyor. Mehmet Yaşin'den “Kahvaltıdan tat alma yolları, neler yemeliyiz?”, Sahrap Soysal'dan “Anadolu'dan Güzellik Kahvaltıları”, Hakan Doğan'dan “13000 Yıldan Günümüze Gelen Ekmek… Buğday, Un, Ekşi Maya ve Ekmek”, Cenk Girginol'dan “Kahve nasıl demlenir? Doğru Ekipman ve Kahve seçimi ile Kahve Demlemenin Bilinmeyenleri” gibi birçok gastronomi etkinliği Breakfast Kahvaltı Festivali'nde.

3
Festival, son tüketici odaklı stant alanlarının dışında kahvaltı ile ilgili tüm ürün ve hizmet tedarikçilerini buluşturan bir endüstri fuarı işlevi de görüyor. Breakfast Kahvaltı Festivali Türkiye'nin en leziz kahvaltılıklarının üreticilerini, satış yapanları ve tüketicileri buluşturuyor.

Festival boyunca müzik gruplarının canlı sahne performansları ve DJ'ler de yer alacak.

4
Bilet ve program takibi için .

Son Dakika Türkiye'nin En Kapsamlı Kahvaltısı 13-14 Mayıs'da Sirkeci Garı'nda - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı