Türkiye'nin ilk trans modeli duyurdu: 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenlenecek - Son Dakika

Türkiye'nin ilk trans modeli duyurdu: 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenlenecek

9 gün önce

Türkiye'nin ilk trans modeli olan Çağla Akalın, Türkiye'de ilk kez 'Trans Erkek Modellik' yarışması düzenleneceğini açıkladı.

1
Türkiye'nin ilk trans modeli olan sosyetik güzel Çağla Akalın, İstanbul'da ilk kez 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenleneceğini söyledi.
2
Snob Magazin'in haberine göre; 19 Aralık 2019 tarihinde Maslak'ta düzenlenecek yarışma öncesi açıklama yapan Çağla Akalın, "Türkiye'de ilk defa yapılacak olan Trans Erkek Modellik yarışmasına davetlisiniz. Pek çok şarkıcının sahne alacağı gecede Gogoboy, Gogogril, Zenne ve çok ilginç şovlar sizleri bekliyor. Loca ve stand için şimdiden rezerve yaptırın, sonra 'Bana yer kalmamış' demeyin" ifadelerini kullandı.
3
Yarışmanın jürilerinden biri de, İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız ve daha sonra cinsiyet değişikliğiyle gündem olan Neslihan Doğrusöz.

4

Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 03:55 

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Bileğini burktuğu için hastaneye gitti! 12 ay ömrü kaldığını öğrendi Hem kansere karşı koruyor hem de çocuk sahibi yapıyor! Herkes normal bir aile sanıyordu, meğer eşcinsel ilişki imparatorluğu işletiyorlarmış Muhteşem Yüzyıl'ın Şeker Ağa'sı 65 kilo verdi, bambaşka biri oldu! Kim inanır 55 yaşında olduğuna! Ünlü oyuncu fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor