Türkiye'nin ilk trans modeli duyurdu: 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenlenecek - Son Dakika

Türkiye'nin ilk trans modeli duyurdu: 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenlenecek

03.12.2019 15:55

Türkiye'nin ilk trans modeli olan Çağla Akalın, Türkiye'de ilk kez 'Trans Erkek Modellik' yarışması düzenleneceğini açıkladı.

1
Türkiye'nin ilk trans modeli olan sosyetik güzel Çağla Akalın, İstanbul'da ilk kez 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenleneceğini söyledi.
2
Snob Magazin'in haberine göre; 19 Aralık 2019 tarihinde Maslak'ta düzenlenecek yarışma öncesi açıklama yapan Çağla Akalın, "Türkiye'de ilk defa yapılacak olan Trans Erkek Modellik yarışmasına davetlisiniz. Pek çok şarkıcının sahne alacağı gecede Gogoboy, Gogogril, Zenne ve çok ilginç şovlar sizleri bekliyor. Loca ve stand için şimdiden rezerve yaptırın, sonra 'Bana yer kalmamış' demeyin" ifadelerini kullandı.
3
Yarışmanın jürilerinden biri de, İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız ve daha sonra cinsiyet değişikliğiyle gündem olan Neslihan Doğrusöz.

4

Son Dakika Türkiye'nin ilk trans modeli duyurdu: 'Trans Erkek Modellik Yarışması' düzenlenecek - Son Dakika


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı