Türkler İçin 'Yasak İlişki' Kabul Edilemez - Son Dakika

Türkler İçin 'Yasak İlişki' Kabul Edilemez

3 yıl önce

1
İlişkilerin en büyük düşmanı "yasak aşk"a yani aldatma konusunda ülkelerin bakış açısını merak ediyor musunuz? İşte cevabı...

2

Pew Araştırma Merkezi'nin yaptığı araştırmada ABD'de yasak ilişkiyi kabul edilemez olarak görenlerin oranı yüzde 84 iken İngiltere'de yüzde 76.

3

Yasak ilişkiye en olumsuz bakılan ülke ise Filistin.

4

Sıralanan ilk 12 ülke arasında Müslüman ülke olarak sadece Filistin ve Türkiye bulunuyor.

5

Türkiye yasak ilişkiye en soğuk bakan ikinci ülke. Türkiye'de yüzde 94 ile evlilik dışında bir yasak ilişki kabul edilemez olarak görülüyor.

6

Son sırada bulunan Fransa'da çoğunluk yasak ilişkiyi ‘normal' karşılıyor. Kabul edilemez olarak görenlerin oranı yüzde 50'nin altında.

7

Siber saldırıyı gerçekleştiren ve kendisini Impact Team olarak adlandıran hackerlar sitede binlerce sahte kadın profili olduğunu ve gerçek kullanıcıların yüzde 90-95'inin erkek olduğunu ileri sürüyor.

8

Haber Yayın Tarihi: 22.06.2017 08:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri