Türkler İçin 'Yasak İlişki' Kabul Edilemez - Son Dakika

Türkler İçin 'Yasak İlişki' Kabul Edilemez

22.06.2017 08:11

1
İlişkilerin en büyük düşmanı "yasak aşk"a yani aldatma konusunda ülkelerin bakış açısını merak ediyor musunuz? İşte cevabı...

2

Pew Araştırma Merkezi'nin yaptığı araştırmada ABD'de yasak ilişkiyi kabul edilemez olarak görenlerin oranı yüzde 84 iken İngiltere'de yüzde 76.

3

Yasak ilişkiye en olumsuz bakılan ülke ise Filistin.

4

Sıralanan ilk 12 ülke arasında Müslüman ülke olarak sadece Filistin ve Türkiye bulunuyor.

5

Türkiye yasak ilişkiye en soğuk bakan ikinci ülke. Türkiye'de yüzde 94 ile evlilik dışında bir yasak ilişki kabul edilemez olarak görülüyor.

6

Son sırada bulunan Fransa'da çoğunluk yasak ilişkiyi ‘normal' karşılıyor. Kabul edilemez olarak görenlerin oranı yüzde 50'nin altında.

7

Siber saldırıyı gerçekleştiren ve kendisini Impact Team olarak adlandıran hackerlar sitede binlerce sahte kadın profili olduğunu ve gerçek kullanıcıların yüzde 90-95'inin erkek olduğunu ileri sürüyor.

8

Son Dakika Türkler İçin 'Yasak İlişki' Kabul Edilemez - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor