Tuvalet Kullanmayı Bilmiyoruz! - Son Dakika

Tuvalet Kullanmayı Bilmiyoruz!

16.05.2011 15:01

1
OPET Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk'ten ilginç tespit.
2
OPET Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk, tuvalet temizliği ve hijyenin önemine değinerek, "Yaptığımız araştırmalara göre Türk insanının yüzde 95'i tuvalet kullanımını bilmiyor" dedi.

3
Türkiye'nin gündemine "Tuvalet Temizliği ve Hijyen" konularını getirerek, insanların bilinçlenmesini sağlamak olduğunu belirten Öztürk, çalışmalarını öncelikli olarak OPET istasyonlarında başlattıklarını ifade etti.
4
Şimdiye kadar 10 milyonu aşkın kişiye eğitim verdiklerini anlatan Öztürk, tuvalet temizliği ve kullanımı konusunda bazı rakamları paylaştı.

5
Bayilerinin verdiği destekle kampanyalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini belirten Öztürk, "Yaptığımız araştırmalara göre Türk insanının yüzde 95'i tuvalet kullanımını bilmiyor.
6
Ayrıca UNICEF'in diğer bir araştırmasına göre Türkiye'de tuvaletlerin yüzde 31'i sağlıksız koşullarda kullanılıyor. Türkiye'de, evlerin yüzde 6'sında tuvalet yok" dedi.
7
8
9
10

Son Dakika Tuvalet Kullanmayı Bilmiyoruz! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet